Hliníkové pergoly se stahovací střechou

Hliníkové pergoly se stahovací střechou

Také se nemůžete nabažit pobytu na čerstvém vzduchu? Na pokraji léta je tzv. outdoor living vskutku aktuální a pokud máte na zahradě místo, kde lze v klidu relaxovat, není co řešit. Jenomže co když vaši meditaci na terase přeruší nepříjemná letní přeháňka? Počasí je vrtkavé a blankytné nebe kolikrát nenasvědčuje, že se za pár začnou padat trakaře... A vám nezbude, než se schovat doma a počkat, až se situace uklidní. Anebo si pořídit efektivní zastřešení v podobě moderní hliníkové pergoly se stahovací střechou!

Krásné, odolné a bezúdržbové řešení

Hliníkové pergoly zažívají boom. Konstrukce těchto prvků je odolná a naprosto bezúdržbová. Vsadíte-li právě na hliník, nebudete se muset obávat prudkých změn počasí. Jednou za čas povrch pergoly omyjete čistou vodou a máte vystaráno. Na čištění je ideální vysokotlaký čistič, který proudem vody okamžitě „sestřelí“ všechny větší nečistoty, ale když na to přijde, můžete pergolu umýt i hadicí nebo ručně. Konstrukce hliníkové pergoly sice na první dojem budí pocit lehkosti, ale ve skutečnosti je i navzdory tomu vysoce stabilní a odolná. A kdyby se přeci jen něco pokazilo, jednoduše ji reklamujete. U některých prodejců (např. od Atypy) dostanete prodlouženou pětiletou záruku. hlinikova-pergola Zmíněný prodejce nabízí hliníkové pergoly se stahovací střechou v následujících variantách:
  • bez sloupů
  • se sloupy
  • samostojné pergoly
  • samostojné zastřešení
Je tedy jen na vás, zda svou novou pergolu „přilepíte“ k domu, nebo ji postavíte samostatně kdekoliv na zahradě. Díky stahovací stříšce budete mít absolutní nadvládu nad počasím a sami si určíte, kdy dovnitř pustíte více světla. Manipulace se stříškou je snadná a rychlá – vše je hotovo za několik vteřin. Rozhodnete-li se pro hliníkovou pergolu od společnosti Atypy, budete si ji moct nechat vyrobit na míru. Další důležité informace najdete na www.atypy.cz.

Publikováno: 01. 06. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: hliníková pergola se stahovací střechou