Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zahrada

Hliníkové pergoly se stahovací střechou

Také se nemůžete nabažit pobytu na čerstvém vzduchu? Na pokraji léta je tzv. outdoor living vskutku aktuální a pokud máte na zahradě místo, kde lze v klidu relaxovat, není co řešit. Jenomže co když vaši meditaci na terase přeruší nepříjemná letní přeháňka? Počasí je vrtkavé a blankytné nebe kolikrát nenasvědčuje, že se za pár začnou padat trakaře… A vám nezbude, než se schovat doma a počkat, až se situace uklidní. Anebo si pořídit efektivní zastřešení v podobě moderní hliníkové pergoly se stahovací střechou!

Krásné, odolné a bezúdržbové řešení

Hliníkové pergoly zažívají boom. Konstrukce těchto prvků je odolná a naprosto bezúdržbová. Vsadíte-li právě na hliník, nebudete se muset obávat prudkých změn počasí. Jednou za čas povrch pergoly omyjete čistou vodou a máte vystaráno. Na čištění je ideální vysokotlaký čistič, který proudem vody okamžitě „sestřelí“ všechny větší nečistoty, ale když na to přijde, můžete pergolu umýt i hadicí nebo ručně.

Konstrukce hliníkové pergoly sice na první dojem budí pocit lehkosti, ale ve skutečnosti je i navzdory tomu vysoce stabilní a odolná. A kdyby se přeci jen něco pokazilo, jednoduše ji reklamujete. U některých prodejců (např. od Atypy) dostanete prodlouženou pětiletou záruku.

hlinikova-pergola

Zmíněný prodejce nabízí hliníkové pergoly se stahovací střechou v následujících variantách:

  • bez sloupů
  • se sloupy
  • samostojné pergoly
  • samostojné zastřešení

Je tedy jen na vás, zda svou novou pergolu „přilepíte“ k domu, nebo ji postavíte samostatně kdekoliv na zahradě. Díky stahovací stříšce budete mít absolutní nadvládu nad počasím a sami si určíte, kdy dovnitř pustíte více světla. Manipulace se stříškou je snadná a rychlá – vše je hotovo za několik vteřin.

Rozhodnete-li se pro hliníkovou pergolu od společnosti Atypy, budete si ji moct nechat vyrobit na míru. Další důležité informace najdete na www.atypy.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *