3 důvody, proč se stát realitním makléřem

3 důvody, proč se stát realitním makléřem

Dát výpověď ve stávajícím zaměstnání a najít si práci, která vás bude bavit a naplňovat, to je velký životní krok. Ale neměli byste nad ním příliš dlouho váhat, protože ztrácet čas tam, kde vás to nebaví, nebo se dokonce trápíte, nemá absolutně smysl. Jenomže do kterého oborou zabrousit, když nemáte žádné předchozí zkušenosti, a dokonce ani odborné vzdělání? Zkuste štěstí v realitách – následující důvody by vás mohly utvrdit v tom, že práce realitního makléře je jako stvořená právě pro vás.

1. Budoucnost kariéry je ve vaší režii

V realitách nachází nový smysl života lidé, kteří touží po úspěšné kariéře a po vybudování skvěle fungujícího týmu, stejně jako nenapravitelní solitéři. Jinými slovy: je jen na vás, zda si vyberte cestu lídra, samostatného makléře či mentora pro nováčky (a časem kouče pro zkušenější kolegy).

2. Práce, která má smysl

Vydělávat velké peníze je fajn, ale mnohem lepší je vydělávat spoustu peněz za něco, co je ku prospěchu ostatním. Práce v realitách taková rozhodně je, vždyť makléř pomáhá lidem k novým domovům. Chcete-li dělat něco smysluplného, určitě se ve zprostředkování nemovitostí na prodej či pronájem najdete.

3. Férové finanční ohodnocení

Většina zaměstnavatelů jen slibuje. Práce v realitách však splní vaše očekávání i v souvislosti s oceněním. To je přímo úměrné vynaloženému úsilí a výjimkou nejsou makléři, kteří vydělávají stovky tisíc korun měsíčně. Ano, jde o špičku, ale k té se můžete zařadit i v. Anebo práci pro realitku pojmete jako slušný přivýdělek? Záleží na vás.

Resumé?

Realitní makléř práce je velmi pestrá. Budete se zabývat papírováním i prací v terénu. Komunikovat s klienty a řešit nestandardní situace. Ale pravděpodobně vás to bude bavit a naplňovat. A kde začít? Proč ne rovnou s těmi nejlepšími v renomované realitní kanceláři RE/MAX One Tábor! Realitní kancelář Tábor hledá novou krev, která posílí stávající řady. Kolegové vás do světa realit zasvětí a ochotně se vším pomůžou.

Publikováno: 05. 10. 2018

Kategorie: Práce

Autor: Adam