Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Hodláte vylétnout z rodičovského hnízda? Víme, kam se „vrtnout“

Vylétnout z rodičovského hnízda a pořídit si byt, ve kterém se osamostatníte a během let založíte vlastní rodinu, je úkolem každého lidského jedince. Proces dospění a postavení se na vlastní nohy je takzvanou lidskou evolucí, díky níž dochází ke generační obměně. Dřív nebo později k ní dozraje každý. Kdyby to tak nebylo, dávno bychom vymřeli.

Před lety bývalo naprosto běžné, že k odchodu od rodičů docházelo kolem dvacátého roku života, dnes se věk, v němž děti opouštějí domov rodičů, poněkud protahuje. Na vině je moderní životní styl, ale i nedostatek vhodných bytových jednotek na trhu.

Kde sehnat byt?

Sehnat dnes solidní byt, který vás finančně nezruinuje a bude odpovídat všem nárokům na komfort a trendovost, je téměř nadlidský výkon. Když už se to podaří, může člověk hovořit o nevýslovném štěstí. Rezidencí, které by byly určené pro mladé a potažmo za pár let vyhovovaly i rodinám s dětmi, je skutečně jako šafránu. Jednou z nich je projekt Byty u Parku na Vackově. Nové byty na Praze 3 jsou ideálním místem, kde se setkává živoucí tep velkoměsta s klidem a komfortem života maloměšťáků.

Jak tomu rozumět? Domov, to je místo, do kterého se máte rádi vracet. Stojí za to jeho výběr nebagatelizovat a vybírat opravdu odpovědně a s rozmyslem. Architekti na Vackově se snažili o maximální synergii moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku. A to se vskutku povedlo.

Trendy bydlení

Rezidenční projekt Byty u parku tvoří celkem jedenáct bytových domů s celkem 272 byty. Na výběr jsou jednopokojové až pětipokojové byty s předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou. Díky relativně malému počtu pater (maximálně 6 nadzemních podlaží) se rezidence elegantně začlení do okolí současné zástavby. Celá rezidence je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B.

Všechny byty působí minimalistickým dojmem a jsou orientovány na preferované světové strany. Maximum denního světla v interiéru a inteligentní řešení jednotlivých místností jsou znakem moderní a funkční architektury. Bydlení v Praze na Žižkově je žádané i z hlediska své lokality a snadné logistické dostupnosti do centra i s napojením na dálnici. Paradoxem je, že právě pro tohle totožné místo je charakteristické, že během pěti minut obyčejné chůze se můžete ocitnout úplně v jiném světě. Obklopeni vůní zeleně a zpěvem slavíků. A budete se kochat…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *