Seznamte se s produktovým portfoliem ACC-DOSTAW

Seznamte se s produktovým portfoliem ACC-DOSTAW

Společnost ACC-DOSTAW patří mezi přední české firmy, které nabízí stavební doplňky, stavební chemii, upevňovací a spojovací techniku a další sortiment. Na trhu působí již od roku 1998 (tehdy ještě pod fyzickou osobou jako Jana Raabová – DOSTAW) a momentálně disponuje střediskem v Plzni a v Praze. O kvalitních službách a dynamickém růstu svědčí i každoročně se zvyšující objem realizovaných zakázek. Hledáte-li spolehlivého dodavatele zmíněných artiklů i vy, určitě budete s ACC-DOSTAW maximálně spokojeni.

Významný podíl na produktové portfoliu firmy mají především odvodňovací systémy (Drain, MEA) a to jak bodové, tak liniové. Ať už si vyberete jakýkoliv typ, vždy se můžete spolehnout na kompletní servis počínaje poradenstvím až po odbornou montáž a zprovoznění. Komplexní služby se samozřejmě vážou také na ostatní sortiment.

Firma ACC-DOSTAW do své nabídky nedávno zařadila i odlučovače ropných látek a tuků z odpadních vod (ACC-DOSTAW spolupracuje s předními světovými výrobci MEA a ACO), které využívají především restaurace a potravinářské a průmyslové provozy.

ACC-DOSTAW nově nabízí také prefabrikovaná schodiště – soustavy schodů ze zhutněného betonu, které nachází využití na zahradách a v exteriérech domů. Firma je nabízí jako monolitickou konstrukci, na kterou se pokládají jednotlivé schody, nebo jako samonosné schodiště. Schodiště může být povrchově upraveno pískováním nebo mít podobu pohledového betonu. Náročnější zákazníci jistě ocení přípravu pro osvětlení a vyhřívanou variantu. Příprava na osazení zábradlím je samozřejmostí.

Detailní informace o nabízeném sortimentu a službách najdete na webu www.dostaw.cz. A abychom nezapomněli, ACC-DOSTAW patří mezi certifikované firmy, které jsou zapojeny v programu Nová zelená úsporám.