Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Hokejové dresy: Víme, který materiál je pro sportovce ideální!

Sháníte hokejové dresy, ale neorientujete se ve velké nabídce? Hlavní roli nesmí hrát cena, materiál, ze kterého je dres vyroben – ten musí odpovídat specifickým potřebám sportovců. Samozřejmě záleží i na perfektně padnoucím střihu, který neomezuje v pohybu. Na dané téma jsme vyzpovídali odborníky z české firmy DDsport, která se výrobou dresů zabývá 20 a spolupracuje s profesionálními sportovci.

DDsport vyrábí dresy hokej z těchto materiálů:

Canada – oboulícní polyesterový úplet byl vyvinut na míru potřebám hokejistů. Díky dlouhodobému vývoji byla dosažena maximální pevnost i při mimořádné zátěži. Materiál si oblíbili i vrcholoví sportovci, kteří nedají dopustit na design inspirovaný dresy z kanadsko-americké NHL. Vyrábí se z něj dresy na hokej a americký fotbal. K největším výhodám patří velmi dobrá prodyšnost a odvod potu. Chytové otvory se nachází po celém povrchu úpletu.

728 – tento kvalitní materiál poznáte podle jemného dírkovaného vzoru. Díky zvýšené gramáži a odolnosti proti oděru a prodyšnosti je jako stvořený pro kontaktní sporty.

UNI 6 – dresy z materiálu UNI 6 jsou velmi pevné i při vrcholové zátěži. Úplet je stálý, prodyšný a používá se na výrobu dresů pro různé sporty, nejčastěji však právě pro hokejové dresy.

UBAX – také UBAX patří k materiálů, které stoprocentně odpovídají nárokům hokejistů. Pevný polyesterový materiál nachází využitá také při vyplnění částí oděvu, kde hrozí rychlejší oděr (oblasti loktů, kolen apod.). Vyrábí se z něj hokejové návleky.

Chcete-li se o kvalitách materiálů přesvědčit na vlastní oči, zažádejte si u DDsport o vzorek. Výrobce vám zdarma zašle vzorník materiálů a budete se tak moct správně rozhodnout. A pozor – necháte-li si dres vyrobit právě u DDsport, dostanete možnost volby umístění prodyšných částí, střihu a designu v intuitivním on-line systému. Více na www.ddsport.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *