Vybíráte plastová okna? Vyberte si ty nejlepší!

Vybíráte plastová okna? Vyberte si ty nejlepší!

V minulých dekádách se na energetickou spotřebu příliš nehledělo a dnes je tomu přesně naopak. Prim hrají nízkoenergetické a pasivní stavby a do úprav se pouštějí i obyvatelé starších objektů. Není se čemu divit, teplo není zadarmo a nejefektivnějším způsobem, jak za něj ušetřit, je zamezit jeho úniku. A protože zdaleka nejvíce tepla uniká přes špatně izolované okenní otvory, měli byste zvážit výměnu oken i vy. Pokud jste se shlédli ve výhodách plastových profilů, ale zároveň se nespokojíte s průměrem a vyžadujete vytříbený design, jistě vás bude zajímat nabídka společnosti Artokna. Původně malá montážní firma se od roku 1994 rozrostla na výrobce s ročním obratem 60 milionů a ročně realizuje více než 3 000 zakázek.

Když prim hraje kvalita

Společnost Artokna se zabývá výrobou plastových, dřevěných i hliníkových oken, při čemž každý z materiálů má své nesporné výhody i nedostatky. V konečném propočtu však stále nejlépe vychází právě plast a v případě profilů, které má společnost v produktovém portfoliu, nebudete muset dělat žádné kompromisy. Výběr je opravdu pestrý a je jen na vás, zda zvolíte moderní a elegantní pěti až sedmikomorové profily Aluplast, Salamander, Rehau nebo VEKA a osadíte je izolačními dvojskly či trojskly s nízkoemisivní vrstvou. Všechna plastová okna Artokna disponují celoobvodovým těsněním a kováním na rámu okna i křídle. Ať už si však vyberete jakýkoliv profil, vždy se můžete spolehnout na vynikající tepelnou i zvukovou izolaci a velmi příjemný vzhled, který si můžete do značné míry modifikovat sami.

Hliníkové lišty pro fajnšmekry

V případě plastových profilů se nabízí standardní bílé provedení, dřevodekory a libovolný odstín palety RAL. Pokud se se standardním vzhledem nespokojíte a zamilovali jste se do hliníku, máme pro vás dobrou zprávu. V produktové nabídce nechybí ani několik profilů, které lze zkombinovat s vnějšími hliníkovými lištami. Okna jsou na první pohled od celohliníkových systému k nerozeznání, ale zachovávají si vlastnosti plastu. Hlinikové lišty se velmi snadno udržují, jsou odolné vůči klimatických změnám a pyšní se velmi dlouhou životností. Další informace o elegnatních plastových oknech od společnosti Artokna najdete na webu www.artokna.com.

Publikováno: 16. 10. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: hliníkové krycí lišty | plastová okna | plastová okna artokna