Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Vybíráte plastová okna? Vyberte si ty nejlepší!

V minulých dekádách se na energetickou spotřebu příliš nehledělo a dnes je tomu přesně naopak. Prim hrají nízkoenergetické a pasivní stavby a do úprav se pouštějí i obyvatelé starších objektů. Není se čemu divit, teplo není zadarmo a nejefektivnějším způsobem, jak za něj ušetřit, je zamezit jeho úniku. A protože zdaleka nejvíce tepla uniká přes špatně izolované okenní otvory, měli byste zvážit výměnu oken i vy. Pokud jste se shlédli ve výhodách plastových profilů, ale zároveň se nespokojíte s průměrem a vyžadujete vytříbený design, jistě vás bude zajímat nabídka společnosti Artokna. Původně malá montážní firma se od roku 1994 rozrostla na výrobce s ročním obratem 60 milionů a ročně realizuje více než 3 000 zakázek.

Když prim hraje kvalita

Společnost Artokna se zabývá výrobou plastových, dřevěných i hliníkových oken, při čemž každý z materiálů má své nesporné výhody i nedostatky. V konečném propočtu však stále nejlépe vychází právě plast a v případě profilů, které má společnost v produktovém portfoliu, nebudete muset dělat žádné kompromisy. Výběr je opravdu pestrý a je jen na vás, zda zvolíte moderní a elegantní pěti až sedmikomorové profily Aluplast, Salamander, Rehau nebo VEKA a osadíte je izolačními dvojskly či trojskly s nízkoemisivní vrstvou. Všechna plastová okna Artokna disponují celoobvodovým těsněním a kováním na rámu okna i křídle. Ať už si však vyberete jakýkoliv profil, vždy se můžete spolehnout na vynikající tepelnou i zvukovou izolaci a velmi příjemný vzhled, který si můžete do značné míry modifikovat sami.

Hliníkové lišty pro fajnšmekry

V případě plastových profilů se nabízí standardní bílé provedení, dřevodekory a libovolný odstín palety RAL. Pokud se se standardním vzhledem nespokojíte a zamilovali jste se do hliníku, máme pro vás dobrou zprávu. V produktové nabídce nechybí ani několik profilů, které lze zkombinovat s vnějšími hliníkovými lištami. Okna jsou na první pohled od celohliníkových systému k nerozeznání, ale zachovávají si vlastnosti plastu. Hlinikové lišty se velmi snadno udržují, jsou odolné vůči klimatických změnám a pyšní se velmi dlouhou životností.

Další informace o elegnatních plastových oknech od společnosti Artokna najdete na webu www.artokna.com.