Zorientujte se ve světě půjček a úvěrů. Pomůže vám Půjčkorádce

Zorientujte se ve světě půjček a úvěrů. Pomůže vám Půjčkorádce

K žádosti o půjčku nás motivuje nejen prohlubující se ekonomická krize, momentální okolnosti v podobě neproplacených faktur či pozdržená výplata ze strany zaměstnavatele, ale také touha pořídit si něco mnohem dříve, než se nám na to podaří ušetřit. Věřitele najdeme v bankovní i nebankovní sféře, při čemž každý ze sektorů má své výhody i úskalí. Pokud úvěr vyloženě nepotřebujete, je mnohem lepší určitou dobu počkat a poté své potřeby financovat ze svého. V případě, že jste pro finanční injekci pevně rozhodnutí, ale ve světě půjček a úvěrů se příliš neorientujete, mohl by vám pomoci Půjčkorádce.

Kdo, nebo co je Půjčkorádce?

Pujckoradce.cz je nový portál, který se, jak už plyne ze samotného názvu, zabývá problematikou půjček. Najdete na něm články, návody, seznamy bankovních i nebankovních věřitelů, slovníček pojmů, rady a tipy a v brzké době také srovnání půjček. Díky Půjčkorádci se dozvíte všechny důležité informace, které byste měli předtím, než zažádáte o úvěr, vědět. Autoři se zaměřili na ožehavá témata, jako je registr dlužníků (a jak z něj ven), ale také bezpečnost každé jednotlivé půjčky. Docela nedávno v magazínu objevil i rozhovor s investorem z Bankeratu – platformy, díky které si mohou lidé půjčovat i bez velkých finančníků.

Shrnuto a podtrženo, na Pujckoradce.cz by se měl podívat každý, kdo uvažuje o bankovním i nebankovním úvěru a nemá představu, co taková transakce obnáší. Pokud se budou na Půjčkorádci objevovat kvalitní a zajímavé články i v budoucnu, mohl by se stát předním online magazínem tohoto typu. Přejeme hodně štěstí.

Publikováno: 25. 11. 2012

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: půjčkorádce | pujckoradce.cz | půjčky | tipy a rady | úvěry