Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Ve stylovém letním dámském overalu můžete na pláž i do města

Jak se oblékat během teplých letních dní? Přestože tomu aktuální předpověď počasí vůbec nenasvědčuje, letošní léto bude velmi vydatné a chcete-li během něj vypadat stylově a zároveň se příliš nezapotit, budete muset udělat menší revizi v šatníku. K letním měsícům nepochybně patří kratší a dlouhé letní šaty či šortky…. ale tyto kousky vám nepřipadají dostatečně originální a ráda byste vyčnívala z davu – v tom případě si udělejte radost alespoň jedním dámským letním overalem. Máte na to jej nosit?

Dámský letní overal – nic pro šedé myšky

Dámské letní overalyTeplota na teploměru rychle stoupá a vy ze sebe shazujete vše, co nebudete potřebovat. Lehké letní šaty představují zřejmě nejefektivnější způsob, jak se z horka nezbláznit a můžete si je vzít naprosto kdekoliv. Jenomže podobně jako vy uvažují i ostatní ženy a ať už se vydáte na pláž nebo do města, uvidíte módní přehlídku plnou šatů na všech způsobů. Šance, že se vám naskytne pohled na stovky overalů, je mnohem menší!

Letní overaly toho mají s šaty leccos společného a v podstatě je na první pohled do jisté míry připomínají. Na rozdíl od nich se ale jedná o kombinaci letního topu a kalhot, ať už krátkých či dlouhých. Podle módních návrhářů jde o hit, který bude v létě 2014 neskutečně trendy a i proto overalům věnují spoustu pozornosti. Podobně jako šaty, i dámské letní overaly jsou určeny ke každodennímu chození, čemuž odpovídají jejich vlastnosti – jsou vzdušné, pohodlné a velmi stylové. V tomto specifickém outfitu se můžete vydat kamkoliv a buďte si jistá, že se stanete středem pozornosti. Dámské letní overaly jsou střiženy tak, že sluší takřka všem ženám nehledě na typ postavy a především dámy s útlejším pasem ocení zdůrazňující efekt.

Pro ženy, které se za svou postavu nestydí a rády by daly na odiv své vypracované nohy, jsou určeny overaly s kraťásky. Věrně připomínají krátké letní šaty a lze si pod ně obléct plavky a vyrazit k vodě. V krátkém overalu budete k nakousnutí a pochybujeme, že narazíte na sokyni ve stylovějším oblečení. A pokud vám dělají vrásky kratší nohy nebo nevýrazný pas, vsaďte na overal s dlouhým kalhotami. Doplníte-li ho páskem, umocníte celkový dojem.

Vyberte si outfit, který si zamilujete na první pohled

Novou kolekci dámských letních overalů pro léto 2014 najdete na www.piperi.cz – u oblíbeného prodejce dámské módy se špetkou koření. Vyberte si outfit, který vás upoutá jako první a nezapomeňte ani na další kategorie oblečení, na které v létě nedáte dopustit. Jistě se vám bude hodit nejeden topík, halenka nebo třeba zmíněné šaty.