Ve stylovém letním dámském overalu můžete na pláž i do města

Ve stylovém letním dámském overalu můžete na pláž i do města

Jak se oblékat během teplých letních dní? Přestože tomu aktuální předpověď počasí vůbec nenasvědčuje, letošní léto bude velmi vydatné a chcete-li během něj vypadat stylově a zároveň se příliš nezapotit, budete muset udělat menší revizi v šatníku. K letním měsícům nepochybně patří kratší a dlouhé letní šaty či šortky.... ale tyto kousky vám nepřipadají dostatečně originální a ráda byste vyčnívala z davu – v tom případě si udělejte radost alespoň jedním dámským letním overalem. Máte na to jej nosit?

Dámský letní overal - nic pro šedé myšky

Dámské letní overalyTeplota na teploměru rychle stoupá a vy ze sebe shazujete vše, co nebudete potřebovat. Lehké letní šaty představují zřejmě nejefektivnější způsob, jak se z horka nezbláznit a můžete si je vzít naprosto kdekoliv. Jenomže podobně jako vy uvažují i ostatní ženy a ať už se vydáte na pláž nebo do města, uvidíte módní přehlídku plnou šatů na všech způsobů. Šance, že se vám naskytne pohled na stovky overalů, je mnohem menší! Letní overaly toho mají s šaty leccos společného a v podstatě je na první pohled do jisté míry připomínají. Na rozdíl od nich se ale jedná o kombinaci letního topu a kalhot, ať už krátkých či dlouhých. Podle módních návrhářů jde o hit, který bude v létě 2014 neskutečně trendy a i proto overalům věnují spoustu pozornosti. Podobně jako šaty, i dámské letní overaly jsou určeny ke každodennímu chození, čemuž odpovídají jejich vlastnosti – jsou vzdušné, pohodlné a velmi stylové. V tomto specifickém outfitu se můžete vydat kamkoliv a buďte si jistá, že se stanete středem pozornosti. Dámské letní overaly jsou střiženy tak, že sluší takřka všem ženám nehledě na typ postavy a především dámy s útlejším pasem ocení zdůrazňující efekt. Pro ženy, které se za svou postavu nestydí a rády by daly na odiv své vypracované nohy, jsou určeny overaly s kraťásky. Věrně připomínají krátké letní šaty a lze si pod ně obléct plavky a vyrazit k vodě. V krátkém overalu budete k nakousnutí a pochybujeme, že narazíte na sokyni ve stylovějším oblečení. A pokud vám dělají vrásky kratší nohy nebo nevýrazný pas, vsaďte na overal s dlouhým kalhotami. Doplníte-li ho páskem, umocníte celkový dojem.

Vyberte si outfit, který si zamilujete na první pohled

Novou kolekci dámských letních overalů pro léto 2014 najdete na www.piperi.cz - u oblíbeného prodejce dámské módy se špetkou koření. Vyberte si outfit, který vás upoutá jako první a nezapomeňte ani na další kategorie oblečení, na které v létě nedáte dopustit. Jistě se vám bude hodit nejeden topík, halenka nebo třeba zmíněné šaty.

Publikováno: 31. 05. 2014

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: dámské letní overaly | dámské overaly 2014