Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

I vaše domácnost může krásně vonět!

Čeho si všimnete jako první, když k někomu zavítáte na návštěvu? Není to (ne)pořádek nebo vybavení – vaše smysly uhodí vůně, která je pro každý interiér specifická. Jak domácnost voní, výrazně ovlivňuje to, jak se v ní cítíme a proto bychom vůni neměli podceňovat. Chcete-li sobě i ostatním členům domácnosti bydlení zpříjemnit, vsaďte na některý z mnoha osvěžovačů vzduch. Mezi ty nejoblíbenější patří automatický rozprašovač vůně Air Wick FreshMatic, který na jedinou náplň provoní domácnost po dobu až 60 dnů.

Air Wick se o vše postará za vás

Air Wick FreshMatic lze zkombinovat s některou z mnoha originálních vůní, kterou si vyberete podle svého vkusu. Poté, co rozprašovač naplníte, bude vůni automaticky v pravidelných intervalech rozprašovat. Přístroj pohání dvě tužkové baterie a intenzitu si zvolíte sami.

Mezi nejpříjemnější náplně bezesporu patří Air Wick Freshmatic Max – měsíční lilie a jemný satén. Dokonalá kombinace vůní sedne téměř každému, není těžká a proto ji můžete používat během celého roku a navíc neobsahuje nebezpečné látky, jako většina ostatních osvěžovačů vzduchu. Vůně se interiérem rozlije okamžitě a podtrhne atmosféru prosluněných měsíců.

Tip: prohlédněte si kompletní nabídku osvěžovačů Air Wick za super ceny!

Kde seženete rozprašovač a náplně nejlevněji?

Strojek Air Wick Freshmatic přitom není drahý a ve specializovaném e-shopu drogerie-slevy.cz, ho aktuálně nabízí jen za 159 Kč. Cena samostatných náplní je samozřejmě ještě nižší a ve zmíněném e-shopu za ni dáte 63 Kč. Připomínáme, že 250 ml náplň vydrží až na dva měsíce.

Závěr je jednoznačný, vůně Air Wick patří k tomu nejlepšímu, co je momentálně na trhu a pokud chcete, aby i vaše bydlení krásně vonělo, rozhodně je vyzkoušejte. A je jen na vás, jestli si vyberete lilii a jemný satén, bílé květy, svěžest vodopádů, měsíční svit a citrusové květy, svěží prádlo a květ mandlovníků nebo speciální vůní, která potlačí tabákový odér.