Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

I vaše domácnost může krásně vonět!

Čeho si všimnete jako první, když k někomu zavítáte na návštěvu? Není to (ne)pořádek nebo vybavení – vaše smysly uhodí vůně, která je pro každý interiér specifická. Jak domácnost voní, výrazně ovlivňuje to, jak se v ní cítíme a proto bychom vůni neměli podceňovat. Chcete-li sobě i ostatním členům domácnosti bydlení zpříjemnit, vsaďte na některý z mnoha osvěžovačů vzduch. Mezi ty nejoblíbenější patří automatický rozprašovač vůně Air Wick FreshMatic, který na jedinou náplň provoní domácnost po dobu až 60 dnů.

Air Wick se o vše postará za vás

Air Wick FreshMatic lze zkombinovat s některou z mnoha originálních vůní, kterou si vyberete podle svého vkusu. Poté, co rozprašovač naplníte, bude vůni automaticky v pravidelných intervalech rozprašovat. Přístroj pohání dvě tužkové baterie a intenzitu si zvolíte sami.

Mezi nejpříjemnější náplně bezesporu patří Air Wick Freshmatic Max – měsíční lilie a jemný satén. Dokonalá kombinace vůní sedne téměř každému, není těžká a proto ji můžete používat během celého roku a navíc neobsahuje nebezpečné látky, jako většina ostatních osvěžovačů vzduchu. Vůně se interiérem rozlije okamžitě a podtrhne atmosféru prosluněných měsíců.

Tip: prohlédněte si kompletní nabídku osvěžovačů Air Wick za super ceny!

Kde seženete rozprašovač a náplně nejlevněji?

Strojek Air Wick Freshmatic přitom není drahý a ve specializovaném e-shopu drogerie-slevy.cz, ho aktuálně nabízí jen za 159 Kč. Cena samostatných náplní je samozřejmě ještě nižší a ve zmíněném e-shopu za ni dáte 63 Kč. Připomínáme, že 250 ml náplň vydrží až na dva měsíce.

Závěr je jednoznačný, vůně Air Wick patří k tomu nejlepšímu, co je momentálně na trhu a pokud chcete, aby i vaše bydlení krásně vonělo, rozhodně je vyzkoušejte. A je jen na vás, jestli si vyberete lilii a jemný satén, bílé květy, svěžest vodopádů, měsíční svit a citrusové květy, svěží prádlo a květ mandlovníků nebo speciální vůní, která potlačí tabákový odér.