Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Zajímá vás dlouhodobá předpověď počasí pro rok 2014?

Naplánovali jste si rodinný výlet a zapomněli se podívat na aktuální předpověď počasí? Chyba. Stačilo se kouknout na prognózu a věděli byste, že by vám doma bylo líp. Na druhou stranu platí, že počasí je mnohdy nevyzpytatelné a v takovém případě meteorology proklínáme. Tak jako tak jsme si na předpověď zvykli a většinou ji sledujeme i tehdy, když zrovna nemáme nikam namířeno. Pokud vám však aktuální předpověď nestačí a rádi byste nahlédli do daleké budoucnosti v řádu několika týdnů nebo dokonce měsíců, budete si muset pořídit věšteckou kouli. Anebo sledovat nový meteorologický portál, který vám dnes představíme.

Webů, na kterých najdete aktuální předpověď počasí, je poměrně dost. Proč tedy sledovat právě aaapocasi.cz? Důvod je prostý, kromě aktuální předpovědi totiž nabízí také zmíněnou dlouhodobou předpověď počasí na rok 2014. Zajímá vás, jak je to možné? Vždyť každý meteorolog ví, že předpověď na více než dva až tři dny dopředu je srovnatelný se sázkou do loterie… Nenechte se však zmást, nejde o stoprocentně přesnou předpověď (tu vám ostatně nezaručí nikdo), ale ojedinělý projekt, který vychází z údajů posbíraných za posledních 50 let. Na webu je k dispozici graf, na kterém je pomocí speciálního algoritmu zobrazena průměrná teplota pro všechny jednotlivé dny v roce. A přestože nejde o přesnou předpověď, absolutní odchylka by neměla překročit 3°C.

Dlouhodobá předpověď počasí na rok 2014 je nastavena pro Středočeská kraj, ale stačí jednoduchý přepočet a získáte údaje i pro ostatní regiony. Postup najdete na webu v příslušné sekci.

Mezi další důvody, proč by mělo být aaapocasi.cz ve vašich záložkách, patří spoustu atraktivních článků a aktualit o počasí, které jinde nenajdete. Dozvíte se zajímavé informace o duze, rekordech ze světa počasí a pokud budete mít chuť, můžete se zúčastnit soutěže o peníze. Stačí, když uhodnete, jak se bude lišit reálné počasí od dlouhodobé předpovědi. Tak na co ještě čekáte? Běžte se kouknout, jak bude zítra!