Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dárky

S námi na podzim nezmrznete

Podzim je jakýmsi předskokanem zimy. Dává nám dostatek času, abychom se připravili na opravdu ukrutné mrazy. Ten letošní jde na to pěkně zhurta a vzal svou roli opravdu vážně. Na babí léto můžeme zapomenout a spíše než na romantickou procházku parkem, upalujeme do autoservisu převlíknout obutí. Jeho nástup jste pravděpodobně pocítili i vy. Jenomže jak se proti tak zářnému období bránit? Existují jen dva způsoby. Teplé oblečení a něco ostřejšího do žaludku. A vůbec nejlepší je zkombinovat obě alternativy, tedy teple se obléct a dá si jednu „zdravotní“. Nemáme se přeci čeho obávat, lahvinky nám označují nové kolky. A když zapít nástup podzimu, tak stylově!

Ledový panák vás rozpálí doběla

Není nad panáčka vašeho oblíbeného moku, co vy na to? Aby dobře chutnal, měl by mít tu správnou teplotu. Vzpomínáte si ještě na namražené skleničky? Staly se hitem, ale dnes o něj nikdo ani nezakopne. Jejich místo na výsluní totiž zabral ledový panák. Jediné, co budete k jeho výrobě potřebovat, je voda. A samozřejmě formička. Ta je k mání v oblíbeném e-shopu s dárky všeho druhu, darkyla.cz. A vzhledem k tomu, že se blíží Vánoce, bude na místě přikoupit nějaké vánoční dárky pro své blízké. Na Dárkyle to problém nebude. Ať už hledáte dárky pro muže, ženy či děti všech věkových kategorií, určitě si vyberete.

Originální dárek potěší nejvíc

Chcete udělat dojem? V tom případě zapomeňte na nudné a praktické věci, které svým blízkým dáváte pod stromeček pravidelně rok, co rok. Mnohem lepší jsou leckdy samoúčelné, ale velmi vtipné a originální dárky. Zkrátka věci, které by si obdarovaní jen tak nekoupili, ale tajně po nich touží. Třeba závodní dědečky, kteří po natažení svedou boj na život a na smrt. Který z jejich invalidních vozíků je rychlejší? Dárek, který zabaví nejen děti, ale především dospělé a to hlavně v kombinaci s ledovými panáky. Tak na co ještě čekáte? Na Dárkyle je sice skladem téměř 40.000 dárků, ale to si pište, že budou hned pryč!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *