Jste z Brna a hledáte zkušené instalatéry a topenáře? To je nám ale náhodička...

Sháníte někoho, kdo vám provede rekonstrukci bytového jádra nebo dokonce celého bytu? Hledáte šikovné topenáře a instalatéry, ale doposud jste potkávali samé fušery? Bydlíte-li v Brně a přilehlém okolí, máte štěstí. Můžete se totiž obrátit na firmu INSEBO, která se na výše zmíněné práce specializuje. Filosofií společnosti je poskytovat vysoce kvalitní služby na všech úrovních činnosti. Na rozdíl od mnoha konkurenčních firem začíná spolupráce s INSEBO odbornou konzultací a tvorbou nabídky. A právě to by měl být naprostý základ, na kterém je postaven férový přístup každému zákazníkovi. A to bez ohledu na to, zda vyžaduje kompletní rekonstrukci nebo jen dotáhnout kapající kohoutek.

Instalatéři a topenáři Brno mají skutečně široký záběr. Provádí vodoinstalační, plynoinstalační a kanalizační práce, včetně rozvodů vody v objektech, montáží domovních vodoměrů a vodáren, ale i rozvody plynovodů a jejich revizi. Můžete se na ně obrátit i v případě, že potřebujete vyměnit vodovodní a odpadní stupačky.

Zkušení topenáři v Brně zajišťují i dodávku a následnou montáž ústředního a podlahového topení. Postarají se o rozvody, stejně jako o rekonstrukci kotelny nebo výměníkové stanice. Jednoduše vyřeší veškeré požadavky, které se týkají vytápění a topení.

Pro INSEBO pracují nejlepší topenáři a instalatéři v Brně, kteří se neustále vzdělávají a osvojují nejnovější technologie a technologické postupy. Rekonstrukce panelákové koupelny jim netrvá déle než dva týdny – ano, rychlost je v případě tak citlivého místa stejně důležitá, jako samotná kvalita provedení práce. Prvním krokem je odstranění staré umakartové konstrukce a realizace nové ze sádrokartonu nebo porobetonu. Následuje instalace vody, odpadu a elektriky. Posledním krokem je pokládka obkladů a montáž nezbytných doplňků. Se stejnou chutí se topenáři Brno zhostí i rekonstrukce celého bytu. Stejně dobře si totiž poradí i s podlahářskými pracemi, opravou omítky, výrobou nábytku a kuchyňské linky nebo s výměnou interiérových dveří. Kontaktní informace a ukázky již realizovaných projektů najdete přímo na firemním webu insebo.cz.

Publikováno: 20. 02. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: insebo | instalatéři brno | instalatéři v brně | topenáři brno | topenáři v brně