Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Slevy

Levné víkendové pobyty pro dva i pro celou rodinu!

Rozhodli jste se, že si s partnerem někam vyrazíte a to nejlépe na celý víkend? Chcete zažít atmosféru luxusního hotelu, romantického prostředí Vysokých Tater, nebo jen usrkávat víno v malebném sklípku na Jižní Moravě? Ale kde na všechen ten luxus vzít? Přesvědčíme vás o tom, že nezapomenutelné pobyty nejsou nedostupné a naopak si je můžete dopřávat s železnou pravidelností.

Splňte si sen o levném cestování

Našim odrazovým můstkem se stal portál NewGo.cz, který nabízí rozsáhlou nabídku přehledně seřazených pobytů. A co je na nich tak zvláštního? Cena, která je neodolatelně nízká! Slevy dosahují několika desítek procent a v mnoha případech se dokonce přehoupnou přes polovinu. Suma sumárum máte možnost vyrazit na atraktivní víkendový pobyt (případně plnohodnotnou týdenní dovolenou) za pár korun. Pobyty lze filtrovat podle typu nebo lokality a vybere si opravdu každý – vyznavači adrenalinu a netradičních zážitků, milovníci wellnes, lázní a čerstvého vzduchu… A je jen na vás, jestli vyrazíte sami s partnerem, nebo přiberete i děti či partu kamarádů.

ČR vám nevoní? Vydejte se do světa!

Pokud si nevyberete mezi českými a slovenskými destiancemi, vydejte se do zahraničí. Na NewGo.cz totiž nechybí ani romantické pobyty a poznávací zájezdy do Francie, Itálie, Rakouska a dalších evropských zemí. Vše samozřejmě s pořádnou slevou.

Cestování za relaxací, poznáním a novými zážitky je dostupné pro každého, jen musíte vědět, kde hledat slevy pobytů. Díky NewGo.cz už nebudete trávit víkendy doma a objevíte krásy nejen v České republice. Nezapomeňte se registrovat k odběru newsletterů – jedině tak budete mít informace o novinkách takříkajíc z první ruky!