Levné víkendové pobyty pro dva i pro celou rodinu!

Levné víkendové pobyty pro dva i pro celou rodinu!

Rozhodli jste se, že si s partnerem někam vyrazíte a to nejlépe na celý víkend? Chcete zažít atmosféru luxusního hotelu, romantického prostředí Vysokých Tater, nebo jen usrkávat víno v malebném sklípku na Jižní Moravě? Ale kde na všechen ten luxus vzít? Přesvědčíme vás o tom, že nezapomenutelné pobyty nejsou nedostupné a naopak si je můžete dopřávat s železnou pravidelností.

Splňte si sen o levném cestování

Našim odrazovým můstkem se stal portál NewGo.cz, který nabízí rozsáhlou nabídku přehledně seřazených pobytů. A co je na nich tak zvláštního? Cena, která je neodolatelně nízká! Slevy dosahují několika desítek procent a v mnoha případech se dokonce přehoupnou přes polovinu. Suma sumárum máte možnost vyrazit na atraktivní víkendový pobyt (případně plnohodnotnou týdenní dovolenou) za pár korun. Pobyty lze filtrovat podle typu nebo lokality a vybere si opravdu každý – vyznavači adrenalinu a netradičních zážitků, milovníci wellnes, lázní a čerstvého vzduchu... A je jen na vás, jestli vyrazíte sami s partnerem, nebo přiberete i děti či partu kamarádů.

ČR vám nevoní? Vydejte se do světa!

Pokud si nevyberete mezi českými a slovenskými destiancemi, vydejte se do zahraničí. Na NewGo.cz totiž nechybí ani romantické pobyty a poznávací zájezdy do Francie, Itálie, Rakouska a dalších evropských zemí. Vše samozřejmě s pořádnou slevou. Cestování za relaxací, poznáním a novými zážitky je dostupné pro každého, jen musíte vědět, kde hledat slevy pobytů. Díky NewGo.cz už nebudete trávit víkendy doma a objevíte krásy nejen v České republice. Nezapomeňte se registrovat k odběru newsletterů – jedině tak budete mít informace o novinkách takříkajíc z první ruky!

Publikováno: 03. 06. 2014

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: pobyty se slevou | slevy na pobyty