Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Aby koupelna byla jako nová

Koupelna je výstavní skříní každé domácnosti. Člověk v ní provádí nejen očistu těla, ale v podstatě i ducha. Vhodně zvolená a vybavená koupelna po vzoru tureckých lázní, zvaných hammam, dokáže přinést uvolnění a v dnešním uspěchaném světě i tolik potřebnou relaxaci. Aby byla koupelna funkční a zároveň i podle vašich představ, je vhodné vsadit při výběru koupelnových komponentů na profesionály.

​Nejdražší neznamená být nejlepší

Být ve svém oboru dobrý, nutně nemusí znamenat nabízet nejdražší výrobky. Ba právě naopak. Ten, kdo je v branži úspěšný, má velký obrat v prodeji a nemusí nutně šroubovat cenu vysoko. Veškerou sanitární techniku lze pořídit levně v internetovém obchodu HeavenShop.cz. Na jednom místě zde najdete vše, co moderní koupelna vyžaduje.

​Co na e-shopu najdete?

V internetovém obchodě HeavenShop lze pořídit umyvadla, vany, vodovodní baterie, sprchové kouty a vanové zástěny. Velká pozornost je samozřejmě věnována koupelnovému nábytku. A to od skříněk počínaje, zrcadly konče.

Mezi nejžádanější koupelnové doplňky patří dávkovače tekutin, držáky na mýdlo a koupelnové předložky. Ty tam jsou doby, kdy šlo jen o textilní záležitost. Dnes jsou v kurzu aqualine úpravy kaučukové protiskluzové materiály, předložky a podložky v nejrůznějších barvách i tvarech.

​Sprchové sety nesmí chybět

Součástí každé koupelny jsou bezesporu sprchové sety. Mezi TOP žádané produkty se řadí černé Rea Luis – sprchový set s vanovým výtokem, potom Deante Temisto – vanová baterie s dešťovou sadou v chromové a retro zlaté. Jasným architektonickým rysem je jednoduchost, minimalismus a studené barvy. Architekti počátku 20. století by se radovali, funkcionalismus zažívá svou renesanci.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *