Aby koupelna byla jako nová

Aby koupelna byla jako nová

Koupelna je výstavní skříní každé domácnosti. Člověk v ní provádí nejen očistu těla, ale v podstatě i ducha. Vhodně zvolená a vybavená koupelna po vzoru tureckých lázní, zvaných hammam, dokáže přinést uvolnění a v dnešním uspěchaném světě i tolik potřebnou relaxaci. Aby byla koupelna funkční a zároveň i podle vašich představ, je vhodné vsadit při výběru koupelnových komponentů na profesionály.

​Nejdražší neznamená být nejlepší

Být ve svém oboru dobrý, nutně nemusí znamenat nabízet nejdražší výrobky. Ba právě naopak. Ten, kdo je v branži úspěšný, má velký obrat v prodeji a nemusí nutně šroubovat cenu vysoko. Veškerou sanitární techniku lze pořídit levně v internetovém obchodu HeavenShop.cz. Na jednom místě zde najdete vše, co moderní koupelna vyžaduje.

​Co na e-shopu najdete?

V internetovém obchodě HeavenShop lze pořídit umyvadla, vany, vodovodní baterie, sprchové kouty a vanové zástěny. Velká pozornost je samozřejmě věnována koupelnovému nábytku. A to od skříněk počínaje, zrcadly konče. Mezi nejžádanější koupelnové doplňky patří dávkovače tekutin, držáky na mýdlo a koupelnové předložky. Ty tam jsou doby, kdy šlo jen o textilní záležitost. Dnes jsou v kurzu aqualine úpravy kaučukové protiskluzové materiály, předložky a podložky v nejrůznějších barvách i tvarech.

​Sprchové sety nesmí chybět

Součástí každé koupelny jsou bezesporu sprchové sety. Mezi TOP žádané produkty se řadí černé Rea Luis – sprchový set s vanovým výtokem, potom Deante Temisto – vanová baterie s dešťovou sadou v chromové a retro zlaté. Jasným architektonickým rysem je jednoduchost, minimalismus a studené barvy. Architekti počátku 20. století by se radovali, funkcionalismus zažívá svou renesanci.

Publikováno: 28. 07. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam