Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

Nejlepší zážitek v Praze? Erotická masáž poblíž Florence…

Stověžatá matička Praha patří k nejvyhledávanějším evropským metropolím. Turisty láká unikátními historickými památkami, vyhlášenou českou gastronomií, ale také zážitky, o nichž mnozí ani nesnili. Kdo ví, třeba se vám někdo tajemství erotické masáže snažil prozradit, ale zrudli jste ve tváři a raději si zacpali uši. Je čas to napravit, protože v salonu, který se nahází v centru města jen pár kroků kroků od stanice metra Florenc prožijete nepoznané. Odhoďte předsudky i zábrany, vždyť za sexuálním dobrodružstvím si ráda vyrazí i velmi noblesní klientela.

V salonu Erotic Massage Prague objevíte sami sebe. Příjemná atmosféra vás okamžitě zbaví nejistoty. Recepci zde nečekejte, místo bylo zařízeno s ohledem na stoprocentní soukromí. Nepotkáte nikoho, koho nepotřebujete vidět, a jakmile se uhnízdíte v některém ze stylových apartmánů, zapomenete na okolní svět. Vaše starosti budou rázem malicherné a jediné, o co skutečně půjde, je váš požitek při masáži.

Jak vypadá typický návštěvník erotického salonu? Jako úspěšný podnikatel, váš nadřízený, soused… Erotické zážitky nejsou vymezeny pro úzký okruh lidí – dveře jsou otevřeny pro každého, kdo touží po slasti a ničím nerušené relaxaci na té nejvyšší úrovni. Vítané jsou i ženy a páry, které se nebrání novým zkušenostem.

Smyslnou erotickou masáž provádí sličné dívky ovládající rozličné techniky. Typ masáže zvolíte podle toho, na co máte právě pomyšlení. Masáž stylem „tělo na tělo“ samozřejmě zahrnuje i doteky intimních partií, její exkluzivní varianta také sexy striptýz, pozici „69“ a dva orgasmy. Znamenitou volbou však může být i lesbická masáž, v rámci které se o vás postarají dvě dívky. Stejně tak při luxusní čtyřruční masáži.

Největší dobrodruzi neváhají ani vteřinu a volí masáž s příznačným názvem „tajné sny“. Co je její podstatou, musíte zjistit sami. Jisté je, že po odchodu ze salonu bude váš život jiný než předtím.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *