Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Garážová vrata musí musí spolehlivě fungovat a skvěle vypadat

Nadpisem bylo vyřčeno vše podstatné a nabízí se otázka, jestli jsou vaše garážová vrata právě taková, nebo je na ně naopak žalostný pohled… Pak byste neměli dlouho váhat a pořídit si taková, která budou odpovídat současným standardům. Vaše bydlení bude vypadat mnohem lépe!

Garážová vrata to nemají jednoduché, plní totiž několik funkcí: chrání garáž před nezvanými hosty, brání úniku tepla a zároveň jsou jedním z výrazných stavebních prvků, a proto by měla působit reprezentativním dojmem.

Jaký typ vrat zvolit?

Garážová vrata jsou k mání v mnoha různých provedeních.

Konstrukčně nenáročnou variantou jsou „klasická“ dvoukřídlá vrata. K výhodám patří zachování světlé výšky garáže a fakt, že nijak nenarušují interiér a nebrání využití místa pod stropem.

Navzdory výše uvedenému se těší popularitě sekční garážová vrata tvořená panely. Otevírají se po kolejnici a zasouvají směrem pod strop. Výhodou tohoto typu konstrukce je možnost využití prostoru před garáží, jakožto i zachování vnitřního prostoru.

Oblibě se těší také rolovací neboli roletová vrata. Jsou dobrou volbou pro majitele menších garáží, kde není místa nazbyt. Realizace je možná i v případě nerovností podlahy.

K dalším běžným typům patří výklopná a posuvná garážová vrata.

Využijte odborné poradenství

Pokud si s výběrem typu garážových vrat nevíte rady, obraťte se na odborníky a nechte si doporučit řešení na míru své garáži. Buďte nároční a vyžadujte snadnou manipulaci (všechny typy garážových vrat lze doplnit o elektrické ovládání), dobré tepelně-izolační vlastnosti, absenci tepelných mostů a prvotřídní dílenské zpracování.

Vysoce kvalitní garážová vrata realizuje například firma Bubík s.r.o., v jejímž portfoliu nechybí ani bytelné kovové ploty a stínící technika – venkovní žaluzie a venkovní rolety. Ukázky realizací a další informace najdete na bubik-vrata.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *