Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Investujte do minibaru a ušetříte!

Patříte mezi milovníky společenských událostí a nedokážete si představit, že byste oželeli návštěvu hospůdky, klubu či jiného zařízení tohoto typu? Češi jsou svými sympatiemi k zábavě známí po celém světě, avšak v poslední době se zdá, že již nevyráží do ulic tak často. Důvod je jednoduchý – ekonomická krize a permanentní zdražování. To se dotklo i tak citlivého nápoje, na který Češi nedají dopustit. Doba, kdy jste si koupili půllitr chlazené dvanáctky za osmnáct korun, jsou nenávratně pryč. Návštěva hospody se tak může výrazně prodražit a to zejména tehdy, pozvete-li na pár kousků i své kamarády. O poznání hůř jsou na tom příznivci tvrdého alkoholu. Ti na zábavě nechají hotové jmění.

Řešení je jednoduché – pijte v pohodlí domova

Chcete-li z dlouhodobého hlediska ušetřit a navíc se nijak neomezovat, pořiďte si vlastní minibar domů. Zařízení má podobu menší chladničky a ukryjete do něj všechny oblíbené nápoje, které budou díky ideální teplotě vždy připraveny ke konzumaci. Víkendové tahy by však neměly být pouze o promile v krvi, ale především o uvolněné atmosféře, která vás dostane ze stereotypu všedních dní. K tomu, abyste si váš oblíbený drink řádně vychutnali, skvěle poslouží barový pult. Díky němu si budete doma připadat podobně, jako ve vašem oblíbeném baru a pozvete-li na skleničku přátele, k dokonalosti už nebude chybět zhola nic.

Aby se vám pohodlně pilo

Barové pulty jsou k mání v mnoha variantách a je jen na vás, zda si ho necháte udělat na míru, či zvolíte hotový pult specifických rozměrů. Velmi žádané jsou rozkládací barové pulty z exotického dřeva, které však patří k těm dražším. Vkusnou dekorací může být i menší barový stolek, který svou funkci zastane stejně dobře, jako dražší konkurenti. Nechcete-li se při výběru stolku řídit výškou posezení, pořiďte si výškově nastavitelné barové židle, jejichž výšku posedu lze regulovat podle potřeby. Pestrý výběr barových stoliček a židlí nabízí populární prodejce www.hawaj.cz. Eshop najdete i na adrese www.havaj.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *