Investujte do minibaru a ušetříte!

Investujte do minibaru a ušetříte!

Patříte mezi milovníky společenských událostí a nedokážete si představit, že byste oželeli návštěvu hospůdky, klubu či jiného zařízení tohoto typu? Češi jsou svými sympatiemi k zábavě známí po celém světě, avšak v poslední době se zdá, že již nevyráží do ulic tak často. Důvod je jednoduchý – ekonomická krize a permanentní zdražování. To se dotklo i tak citlivého nápoje, na který Češi nedají dopustit. Doba, kdy jste si koupili půllitr chlazené dvanáctky za osmnáct korun, jsou nenávratně pryč. Návštěva hospody se tak může výrazně prodražit a to zejména tehdy, pozvete-li na pár kousků i své kamarády. O poznání hůř jsou na tom příznivci tvrdého alkoholu. Ti na zábavě nechají hotové jmění.

Řešení je jednoduché – pijte v pohodlí domova

Chcete-li z dlouhodobého hlediska ušetřit a navíc se nijak neomezovat, pořiďte si vlastní minibar domů. Zařízení má podobu menší chladničky a ukryjete do něj všechny oblíbené nápoje, které budou díky ideální teplotě vždy připraveny ke konzumaci. Víkendové tahy by však neměly být pouze o promile v krvi, ale především o uvolněné atmosféře, která vás dostane ze stereotypu všedních dní. K tomu, abyste si váš oblíbený drink řádně vychutnali, skvěle poslouží barový pult. Díky němu si budete doma připadat podobně, jako ve vašem oblíbeném baru a pozvete-li na skleničku přátele, k dokonalosti už nebude chybět zhola nic.

Aby se vám pohodlně pilo

Barové pulty jsou k mání v mnoha variantách a je jen na vás, zda si ho necháte udělat na míru, či zvolíte hotový pult specifických rozměrů. Velmi žádané jsou rozkládací barové pulty z exotického dřeva, které však patří k těm dražším. Vkusnou dekorací může být i menší barový stolek, který svou funkci zastane stejně dobře, jako dražší konkurenti. Nechcete-li se při výběru stolku řídit výškou posezení, pořiďte si výškově nastavitelné barové židle, jejichž výšku posedu lze regulovat podle potřeby. Pestrý výběr barových stoliček a židlí nabízí populární prodejce www.hawaj.cz. Eshop najdete i na adrese www.havaj.cz.

Publikováno: 19. 08. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: bar | barová židle | barová židlička | barové stolky | barový stolek | minibar | vlastní minibar