Rozdrťte svou konkurenci perfektními webovkami

Rozdrťte svou konkurenci perfektními webovkami

Podnikání bez webových stránek je jako nabízet jenom jeden druh zmrzliny. Pár kornoutků prodáte, ale za chvíli vás převálcuje konkurence, která má v nabídce dalších deset příchutí. Ještě před deseti lety byla webová prezentace něčím navíc, dnes je naprostým standardem. Absence webových stránek může dokonce u některých klientů budit nedůvěru. A jak jste na tom s webovkami vy? Máte už profesionální webovou prezentaci, nebo jste potřebu proniknout do virtuálního světa doposud nepocítili? Dříve, nebo později, se vlastnímu webu nevyhnete.

Ušetříte? Nevyděláte!

Mnoho podnikatelů, ve snaze ušetřit, volí webové stránky zdarma, případně ne o moc dražší variantu, kterou jim za menší kapesné splácá známý, pro kterého je tvorba webových stránek hobby. Pokud tuto možnost zvažujete i vy, nepočítejte s tím, že vám webové stránky pomohou k lepším výsledkům. Ne, klienti nejsou hloupí a vidí-li šablonovité internetové stránky, často na doméně třetího řádu, utíkají mílovým krokem pryč (ke konkurenci). Na svou internetovou prezentaci byste měli pohlížet jako na nejdůležitější investici – vždyť jsou to právě ony, které vám mají pomoci zvýšit úroveň podnikání. Amatérismus musí stranou, vsaďte na někoho, pro koho je tvorba webových stránek posláním.

Fenomén jménem PiXOLO

Internetová agentura PiXOLO je na internetu opravdový pojem. Za desetiletou existenci získala stovky referencí a zákazníci pro její služby vždy rádi vrací. Nezáleží na tom, zda potřebujete dobře zapamatovatelné logo, přehledný redakční systém či našlapaný eshop se všemi důležitými funkcemi. Pro tým profesionálů z PiXOLa je každý nová zakázka výzvou a nebrání se malým, ani velkým projektům. Samozřejmostí je propracovaný internetový marketing, díky kterému budete na síti vidět. PiXOLO je správná volba. Tedy ovšem pouze tehdy, chcete-li ve svém oboru něco dokázat.

Publikováno: 28. 08. 2012

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: eshop | internetový marketing | logo | pixolo | seo | tvorba webových stránek