Jak můžete ve svém životě využít 3D tisk?

Jak můžete ve svém životě využít 3D tisk?

Běžnou inkoustovou tiskárnu má doma každý z nás. Hitem posledních let však je technologická novinka, označovaná jako 3D tiskárna. Konkrétní model, který dnes patří mezi špičku na trhu, je rozhodně 3D tiskárna Zortrax M200. Tu si dnes můžete pořídit i k vám domů. Pokud však neplánujete tisknout pravidelně, je možné nechat si zrealizovat jenom konkrétní zakázku. A kde? V centru 3Dees.cz, které je specialistou na tuto oblast tisku.

Jaké služby jsou nabízeny?

Výhodou dané společnosti je zcela určitě rozsáhlá nabídka poskytovaných služeb. Nemusíte být nutně profesionály v určitém oboru, aby pro vás měly tyto služby smysl. Podívejme se proto na možnosti, co vše může 3D tisk nabídnout i vám. Začít musíme tím v poslední době nejzajímavějším, a to je tvorba figurek. V rámci ateliéru dojde ke špičkovému naskenování vás samotných, v rámci čehož následně dojde k vytištění figurky, které bude dokonale dopovídat vašemu vzhledu. Tím ale způsoby využití nekončí, jelikož dostupná může být také:
  • Busta
  • Maska
  • Soška
Stejně tak máte možnost danou technologii využít ve chvíli, kdy chcete vytvořit identický či zmenšený model určitého výrobku nebo čehokoliv jiného. Mohou to být ale i různé součástky, stejně jako třeba doplňky oblečení a šperky. Zkrátka cokoliv, po čem toužíte a standardní výroba by byla přinejmenším složitá, nebo finančně náročná.

Proč dané služby využívat?

Potenciál daného tisku je skutečně téměř neomezený a v rukou profesionálů se stávají nástrojem, ze kterého bude mít užitek každý. A proč 3D skenování a následný tisk využívat? Je dobrou volbou ve chvíli, kdy toužíte dát někomu zajímavý dárek, nebo si vytvořit neobvyklou vzpomínku. Stejně tak se dané řešení hodí i ve chvíli, kdy plánujete dát reálnou podobu třeba určité počítačové vizualizaci, kterou potřebujete přenést do reálné podoby. Je toho však mnohem více. Stačí se podívat na nabídku 3Dees.cz.

Publikováno: 28. 08. 2015

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: 3d tisk | 3d tiskárny