Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Jak cvičit během karantény? Vyzkoušejte sportovní trénink online

Koronavirová pandemie zatím nemá konce. Vládní restrikce omezují drtivou většinu občanů a ukazují nám, jak vzácné mohou být aktivity, které za normálních okolností považujeme za samozřejmé. Výjimkou není ani sport. Respektive pravidelné tréninky ve fitness centrech – ta jsou prozatím zavřená a jen tak se neotevřou. Trenéři jsou naštěstí vynalézaví a využívají moderní technologie. Pro svěřence pořádají online tréninky a nutno podotknout, že mnohdy na velmi vysoké úrovni.

Fitness centra jsou v nelehké situaci. Provozovatelé mají vysoké náklady, protože kromě nájmů tělocvičen platí profesionální trenéry. Mnohé menší posilovny, které si na sebe tak tak vydělají v době, kdy jejich provoz není nijak omezený, se momentálně potácí na prahu existence. Velké problémy však mají i zavedená fitka, u nichž se dveře netrhnou. Zrušení tréninků by pro ně mohlo být likvidační.

Porušení karantény formou osobních návštěv není moudrý krok, a proto se některá fitness centra rozhodla pro sportovní online trénink. Tímto způsobem nemůže dojít k přenosu viru, a přesto si cvičenec přijde na své. V praxi samozřejmě záleží na přístupu trenéra a celkové koncepci vysílání.

Největší fitness centrum v ČR nabízí online tréninky zdarma

V každém případě jde o dobrou zprávu pro každého, kdo nechce během karantény zakrnět. Že se dá doma regulérně cvičit i bez běžného vybavení, které je dostupné v posilovně, vás přesvědčí například Fitpark. Známé fitness Ostrava má sice zavřeno, ale ani krize trenéry neodradila od tvrdé dřiny. Každý den živě vysílají jeden online trénink na facebookových stránkách Fitparku, a poté ho zpřístupní i na webu.

Online fitness pod taktovkou profesionálů z Fitparku je pestré a komplexní – a díky osobitému přístupu trenérů a trenérek si budete připadat jako v posilovně. Třeba se vám s nimi bude cvičit tak dobře, že po skončení karantény začnete docházet do největšího fitness centra v České republice.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.