Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Jednatelem společnosti snadno a hlavně rychle

Založení společnosti bývá spojeno s celou řadou nepříjemností. Nejen, že se nevyhnete zdlouhavému administrativnímu procesu, ale navíc si musíte připravit nemalý finanční obnos, který poslouží jako základní kapitál. Nemáte-li se zakládáním společnosti žádné zkušenosti, strávíte zařizováním i několik týdnů. Úspěšný zápis do obchodního rejstříku navíc není stoprocentní. Stačí i drobné nedostatky a vrátíte se zpět na začátek. Existuje však způsob, jak se všem útrapám vyhnout a stát se jednatelem takřka ze dne na den. A to dokonce bez nutnosti složení základního kapitálu. Řešení se nazývá ready made společnost a je v našich končinách rok od roku populárnější.

Nečekejte a jednejte

Založení ready made společnosti představuje nejrychlejší a nejlevnější cestu k vlastní firmě. Ready made společnosti jsou právnické subjekty, které již v obchodním rejstříku nějaký ten pátek figurují a vy tak získáte firmu se složeným základním kapitálem. A právě ten bývá pro většinu podnikatelů kamenem úrazu. Ne každý má po ruce několik set tisíc či dokonce milionů korun a je to právě ready made, díky které se mohou nepříjemné povinnosti zcela vyhnout.

Základní kapitál činí:

  • společnost s ručením omezeným (s.r.o,) – 200.000 Kč
  • akciová společnost (a.s.) – 2.000.000 Kč
  • evropská společnost (SE) – 120.000 €

Mezi další výhody patří především rychlost celé transakce. Prodejem ready made společnosti utečete jednání s úředníky a budete se tak moct naplno věnovat svému podnikání. Často i několikaletá historie společnosti navíc působí důvěryhodnějším dojmem na klienty i partnery. Vy sami byste zcela jistě obchodovali s někým, kdo na trhu působí již několik let…

Ať už se rozhodnete pro koupi ready made s.r.o. nebo ready made a.s., vždy se obraťte na důvěryhodného poskytovatele, který se může pochlubit kvalitními referencemi. Vždy si navíc zjistěte, zda se k vybrané ready made nevztahují nějaké závazky. I přesto, že jde o ojedinělé případy (drtivá většina ready made nevyvíjela žádnou obchodní aktivitu), platí heslo „důvěřuj, ale prověřuj“.

Z tohoto důvodu doporučujeme společnost Nová společnost s.r.o., která nabízí ready made s.r.o., a.s. i SE. Spolehlivý partner nabízí nejen velmi nízké ceny, ale i spoustu dalších doprovodných služeb. I ty vám ušetří spoustu peněz a v neposlední řadě i času. Skvělým příkladem je poskytnutí virtuálního sídla firmy v Praze.

V Praze se podniká blaze

Sídlo firmy v Praze udělá na klienty a partnery dojem. Za virtuální kancelář navíc nezaplatíte víc, než několik tisíc měsíčně a to i v případě atraktivní adresy na Praze 1. Podstatou je sdílení jedné kanceláře několika subjekty, což využijí zejména podnikatelé, kteří nepotřebují vlastní zázemí kanceláře pro každý den. Kromě působivé adresy v hlavním městě ušetříte za pronájem vlastní kanceláře, který může činit i několik desítek tisíc. Navíc nebudete muset platit vlastního administrativního pracovníka. O vaši korespondenci se postará vyškolený zaměstnanec, který vám bude přeposílat korespondenci, vyřizovat hovory apod.

V případě potřeby můžete využít reprezentativní zasedací místnosti, které jsou plně technicky vybavené. Obchodní schůzky v neútulné maloměstské kanceláři či dokonce v obývacím pokoji jsou díky virtuálnímu sídlo minulostí.

Adresa firmy v hlavním městě je také velmi efektivním způsobem, jak se vyhnout častým kontrolám úřadů. Zatímco v menších městech není výjimkou ani několik kontrol ročně, v Praze se pravděpodobnost mnohonásobně snižuje. Vzhledem k obrovskému počtu subjektů tam na vás vyjde řada jednou za 100 let.

Pro více informací a aktuální ceníky navštivte novaspolecnost.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *