Jak koupit nemovitost bez zbytečných komplikací? Seznamte se s Cincink!

Jak koupit nemovitost bez zbytečných komplikací? Seznamte se s Cincink!

Konečně jste našetřili dost peněz a můžete si koupit vlastní byt nebo dům. Bydlení v podnájmu už bylo dost, teď přichází čas pro vlastní domácnost. Koupě nemovitosti je ovšem trochu složitější proces, než když jdete pro potraviny do supermarketu. Jste z toho nejistí a netušíte, co vás čeká a nemine? Nevíte, co všechno zařídit a kde patřičné služby vyhledávat? Buďte v klidu. Představujeme vám nový realitní portál Cincink, který vás provede pro vás neznámým světem obchodu s realitami. Díky němu vše proběhne jako na drátkách.

Jaké záležitosti musíte v rámci koupi nemovitosti vyřešit?

Prvním krokem je prohlížení inzerátů a vybírání nejlepší nabídky. Abyste se v nich lépe vyznali, jistě oceníte, když vám portál nabídne filtrování podle velikosti, lokality či ceny. Dejte si na čas, inzeráty čtěte pozorně a prohlížejte si veškeré fotografie. Nemovitosti, které se vám zalíbí, si dejte stranou, zavolejte na uvedené číslo nebo napište zprávu na e-mailovou adresu a domluvte si schůzky, během kterých si nemovitosti prohlédnete osobně. Nekývejte na první nabídku, která se vám bude zdát ucházející. Projděte si co nejvíce domů či bytů, pečlivě si je prohlížejte, ptejte se na veškeré detaily a zkoumejte také blízké okolí. Až si budete se vším jisti, sjednejte si co nejvýhodnější hypotéku, podepište s prodávajícím kupní smlouvu a pak se nastěhujte. Realitní portál Cincink vám pomůže se všemi uvedenými kroky. Podívejte se s námi na některé z jeho užitečných služeb.

Realitní portál Cincink: Vše na jednom místě

Realitní portál Cincink vznikl ve spolupráci Komerční banky se společností IdeaSence. Oficiálně ho představili na tiskové konferenci, která se konala 1. října. Proč vznikl nový portál, když je jich na českém internetu poměrně dost? Důvod je prostý: Nikde jinde nenajdete tak komplexní servis pod jednou střechou! Žádný z portálů neposkytuje veškeré služby, které se s prodejem a koupí nemovitosti pojí. Teprve portál Cincink nabízí vše, nač si vzpomenete. Jeho prostřednictvím si dokonce můžete objednat i stěhovací služby! Registrace do portálu je zdarma. Uživatelské prostředí je moderní, přehledné a intuitivní, jistě se v něm rychle zorientujete. Bezplatné je také vkládání inzerátů. Služby, o kterých vám prozradíme víc, se týkají koupě bytu či jiné nemovitosti. Ve skutečnosti jich je mnohem více. Prostudujte si proto nabídku přímo na stránkách portálu. Než na nějakou nabídku vážně kývnete, pořádně nemovitost prověřte. Pozvěte si odborníka na technickou inspekci. Díky portálu ho nebudete muset složitě vyhledávat. Brát si půjčky se obecně nedoporučuje, úvěr na nový byt nebo dům je ovšem výjimka, pro většinu populace dokonce nutnost. Abyste si mohli udělat představu o tom, kolik budete měsíčně splácet a jak dlouho to bude trvat, přijde vám vhod hypotéka kalkulačka. Abyste dobře rozuměli kupní smlouvě, obraťte se na specialisty a nejasné body si nechte vysvětlit od advokáta. Daň z koupě nemovitosti a vše, co se ji týká, vám zase vysvětlí daňový poradce. Dále se vám může hodit bankovní úschova. Kupovat nemovitost s pomocí realitního portálu Cincink je zkrátka mnohem jednodušší a příjemnější. Zkuste to i vy.

Publikováno: 07. 11. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam