Láká vás představa luxusní dovolené?

Už jste přemýšleli nad tím, kam letos vyrazíte na dovolenou? Čas plyne jako voda a ani se nenadějeme a léto bude v plném proudu. Pokud marně přemýšlíte nad tím, kam se s rodinkou nebo sami vydáte, možná by nebylo od věci dovolenou od základu přehodnotit. Schválně se zamyslete nad tím, kde jste jezdili po několik minulých let. Jistě, v Česku či evropských přímořských státech ne velmi hezky, ale nelákala vás nikdy představa all inclusive v některé z exotických destinací? Většině lidí se při představě luxusní dovolené sevře hrdlo a představí si horentní částku, kterou by museli za podobný zájezd zaplatit. To však platilo před několika lety. V dnešní době se můžete podívat do atraktivních míst na druhé straně světa za podstatně menší ceny.

Luxusní dovolená v Maledivách či na Tahiti

Otevřete si atlas světa a vyberte si místo, které byste chtěli navštívit. Pokud nemáte představu o tom, kde byste si dovolenou užili nejvíce, podívejte se na nabídku některé z cestovních kanceláří, které pořádají dovolené na míru. Mezi nejžádanější luxusní destinace patří Maledivy, ale jistě vás neodradí ani dovolená Tahiti. Desítky kilometrů bílých pláží a průzračného azurového pobřeží se vám nezapomenutelně vryjí do paměti a na návrat nebudete mít ani pomyšlení. Pokud se vám nechce létat na druhou stranu zeměkoule, podívejte se třeba na Kypr. Kypr last minute patří ke zdaleka nejdostupnějším luxusním dovoleným a ročně zde zavítá obrovská spousta českých turistů. O ztrátu soukromí se však rozhodně bát nemusíte, na i na Kypru je dostatek opuštěných pláží, které na vás čekají.

Když na luxusní dovolenou, tak s exklusivetours.cz

Rozhodl jste se, že letos skutečně nepojedete do Chorvatska a raději se vydáte do luxusního hotelu na Maledivách? Chcete-li mít jistotu, že na místo skutečně dorazíte a navíc zaplatíte jen tolik, kolik je nezbytně nutné, využijte nabídku od exklusivetours.cz. Prověřená cestovní kancelář nabízí privátní létání a zájezdy na míru za opravdu neodolatelné ceny. Užijte si dovolenou naplno a odvezte si domů nezapomenutelné zážitky, které si budete chtít za rok zopakovat!

Publikováno: 24. 04. 2012

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: exklusivetours.cz | luxusní dovolená | maledivy | tahiti