Jak na dokonale vypadající koupelnu?

Jak na dokonale vypadající koupelnu?

Také už vám vaše koupelna připadá nevzhledná a plánujete její rekonstrukci? Nebo stavíte dům a máte doslova volné ruce? V obou případech jistě toužíte po tom, aby i vaše koupelna byla dokonalá. Podívejme se proto na možnosti, jak toho docílit. Ideálně v kombinaci s firmou M&K, která dodává nejenom koupelnový nábytek či sprchové vaničky, ale doslova vše z oblasti sanitární techniky, co v ní můžeme potřebovat. Pojďme se podívat, na co se zaměřit.

Nábytek je základ

Jak jsme již zmínili, je to především nábytek, který by měl hrát prim. Pamatujte, že koupelna je místem s vyšší vlhkostí a tak je třeba zaměřit se zejména na prvotřídní kvalitu. Zvolíte-li společnost M&K, rozhodně chybu neuděláte. Mezi základ určitě patří umyvadlo se skříňkou, díky čemuž si v první řadě usnadníte svou ranní hygienu. Nezapomínejte však ani na další skříňky, které vám umožní jednoduché uložení hygienických a dalších potřeb. A barva? Dnes určitě dominuje bílá.

Jak na základní hygienu?

Tou samozřejmě myslíme běžné mytí rukou, obličeje, čištění zubů a mnoho dalšího. Proto se ani ve vaší koupelně neobejdete bez kvalitního a dostatečně velkého umyvadla. A zatímco v koupelně doporučujeme vsadit hlavně na keramiku, v kuchyni to mohou být granitové dřezy, které splní vaše požadavky jak s ohledem na praktičnost, tak samozřejmě i s ohledem na vzhled. Jsou ideální volbou nejen do moderních bytů, jako může být právě ten váš.

Koupání nebo sprchování?

To je velmi častá otázka, která dokonce mnoho lidí rozděluje na dva tábory. Pokud je vaše koupelna omezena prostorem, doporučujeme spíše sprchové kouty a stěny, které poskytnou plnohodnotnou možnost hygieny a přitom mohou zabrat minimum místa. Řešením mohou být i menší sprchové vaničky, které patří mezi variantu nejkompaktnější. Pokud prostor neřešíte, rozhodně nic nezkazíte ani vanou. Hledáte-li pohodlné a prostorné řešení, zkuste rohové vany. Ty nejenom pomohou k dokonalému využití místa, ale i možnosti dopřát si jak hygienu, tak relaxaci. A pokud hledáte kompromis mezi vanou a sprchou, zaměřte se na vanové zástěny. I ty vám dodá zmíněný spolehlivý prodejce – firma M&K.

Publikováno: 28. 08. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam