Galerie Graciano pořádá aukce obrazů: Příležitost pro sběratele i umělce

Pražská galerie Graciano, renomovaný prodejce umění a starožitností s více než třicetiletou tradicí, oznamuje konání další aukce obrazů. Tato událost slibuje být významnou událostí jak pro sběratele, tak pro umělce. Do dražby budou zařazeny jak díla etablovaných autorů i objevy z oblasti starožitného umění.

Příležitost pro všechny

Galerie Graciano zve k účasti v aukci širokou veřejnost. "Zvažujete, že byste dali vašim uměleckým dílům druhou šanci?" ptá se galerie na svých webových stránkách. "Pak jste na správném místě!" Do aukce se mohou přihlásit malby, kresby a grafiky i starožitné obrazy bez ohledu na autorství či stáří.

Jednoduchý a bezplatný proces

Prodat  obrazy v aukci galerie Graciano je snadné a bez poplatků. Stačí vyplnit online formulář a přiložit fotografie děl. Do 48 hodin obdržíte informaci o přijetí do aukce. V případě kladného vyřízení se galerie postará o veškeré náležitosti – od nacenění a organizace dražby až po shromáždění vydražených financí.

Profesionální přístup a široký dosah

Galerie Graciano spolupracuje s předními aukčními specialisty a disponuje rozsáhlou klientelou vášnivých sběratelů z České republiky i ze západní Evropy. Díky partnerství s prestižními aukčními domy ve Vídni a Praze a spolupráci s online platformami je zajištěn přístup k nejvýznamnějším aukčním trhům a širokému okruhu zájemců.

Proč svěřit obrazy galerii Graciano?

  • Více než 30 let zkušeností v oboru
  • Profesionální a komplexní péče o svěřené předměty
  • Přístup k nejlepším aukčním trhům
  • Rozšířená klientela vášnivých sběratelů
  • Kamenné pobočky v Praze i v Brně
  • Kladné reference od spokojených klientů

Aukce obrazů Galerie Graciano představuje jedinečnou příležitost jak pro sběratele usilující o obohacení své kolekce o unikátní kousky, tak pro umělce toužící po prezentaci svého talentu a dosažení uznání.

Podrobné informace o aukci a o procesu přihlašování obrazů naleznete na webových stránkách Galerie Graciano.

Publikováno: 25. 02. 2024 / Aktualizováno: 28. 02. 2024

Kategorie: Lifestyle

Autor: Adam