Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Nechejte si vytvářet zpětné odkazy

Víte, co je to SEO optimalizace a jak probíhá? Jedná se o složitý proces složený z několika menších kroků, které by měli v závěru zajistit to, že váš web se bude zobrazovat ve vyhledávačích na předních pozicích. Bude mít na internetu dobré zázemí a nebude hrozit to, že by upadl do zapomenutí. Velmi důležitým krokem celé SEO optimalizace je především linkbuilding, bez kterého to opravdu nejde. Jde vlastně o vytváření zpětných odkazů, které se umisťují do ručně psaných revolučních PR článků. Originalita je tedy důvodem, proč s tím nebudou mít vyhledávače, jako je Seznam a Google, jediný problém. Toto je tedy ta správná cesta, jak získat úspěšný a hlavně hojně navštěvovaný web, který půjde vidět.

Investujte do PR článků

Jak již bylo zmíněno, linkbuilding nelze provést bez ručně psaných PR článků. O ty se postarají copywriteři, kteří se zaměří na originalitu jednotlivých textů. Čím víc článků si objednáte, tím víc odkazů bude možné umístit. Jak se pohybují ceny za tyto články? Můžete si vybrat z různých balíčků, které zahrnují vždycky jiné množství článků:

  • PIKO – 10 článků/1400 Kč (tzn. 1 článek za 140 Kč)
  • MILI – 25 článků/3000 Kč
  • MEGA – 50 článků/5500 Kč
  • GIGA – 75 článků/7500 Kč
  • TERA – 100 článků/9000 Kč
  • PETA – 150 článků/12000 Kč
  • EXA – 200 článků/14000 Kč (tzn. 1 článek za 70 Kč)

Jak vidíte, tak je veliký rozdíl, jestli zaplatíte za jeden článek sto čtyřicet korun, nebo polovic. Jako všude jinde i zde platí, že čím větší balíček si pořídíte, tím výhodnější to pro vás bude. Pro opravdu kvalitní a efektivní linkbuilding je potřeba co nejvíce článků, proto se rozhodněte pro takový balíček, který bude relevantní s vašimi požadavky. Podpořte tvorbu zpětných odkazů na maximum, odměnou vám bude web, který si bude držet přední příčky ve vyhledávačích.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Jaký minimální objem pro ty PR-články by se doporučovaly? Vypadá to, že průměrný počet stránek bude tak zhruab 2-3 normostránky.