Jak na svatební oznámení?

Jak na svatební oznámení?

Svatební oznámení sice nejsou tak důležitá jako například svatební slib, ale přesto mají v kontextu svatby poměrně zásadní význam. Slouží přece k tomu, aby se ta skvělá zpráva dostala do povědomí široké veřejnost. Jak moc široké, to samozřejmě záleží na vás. A ano, mohli byste svůj plánovaný vstup do svazku manželského oznámit i jinak, ovšem právě tento tradiční způsob, tedy papírová forma, patří mezi vizuálně nejatraktivnější.

Jak by mělo svatební oznámení vypadat?

Na svatebním oznámení je krásné, že nijak nesvazuje, ale naopak dává příležitost ke svobodnému vyjádření. Když nechcete, nemusíte se upínat na zažitou klasiku. Bílé holubice jsou fajn, ale ne pro každého. Budete-li chtít, můžete si nechat vyrobit úplně jinou „kartičku“. Možnosti jsou takřka nevyčerpatelné – bůh žehnej moderním technologiím. Zda vsadíte na klasiku v podobě sněhobílého svatebního oznámení dekorovaného decentním zlatým nápisem, anebo se odvážete a dáte zelenou mnohem odvážnějšímu a barevnějšímu provedení, je otázkou vašeho vkusu. Podstatné je, aby se na svatebním oznámení nacházely všechny nezbytné informace. Tedy jméně snoubenců, datum a místo konání svatebního obřadu – a pokud dotyčného zároveň zvete na hostinu, tak i případné požadavky na dress code a další podrobnosti. Samozřejmě můžete připojit motto nebo životní moudro.

Luxusní svatební oznámení snadno a rychle

Chcete ostatní oslnit krásným svatebním oznámením a strávit jeho řešením jen minimum času? Pak se vám bude zamlouvat Kyoprint – luxusní svatební tiskoviny, tedy nejen oznámení, ale také knihy, etikety, knihy, krabičky, obálky a další, objednáte a upravíte z pohodlí domova přímo na kyoprint.cz. K dispozici je online designér, ve kterém se změny projevují v reálném čase. K dispozici jsou samozřejmě hotové šablony, dokonce více než 1000 druhů. Z takové nabídky si vybere téměř každý.

Publikováno: 17. 12. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Adam