Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Uncategorized

Hotelový nábytek musí být odolný, ale také pěkný

Provozujete, nebo se chystáte provozovat hotel či jiné ubytovací zařízení? V tom případě vás dříve, nebo později čeká dilema v podobě nákupu vhodného nábytku. Nevíte-li si s výběrem rady, dejte na naše praktické tipy, která vám do budoucna ušetří spoustu starostí.

Pokud jste již alespoň jednou zařizovali vlastní bydlení, pak jistě víte, že výběr nábytku patří k nejtěžším rozhodnutím. V případě hotelu to platí dvojnásob a nemáte-li neomezený rozpočet, budete muset zohlednit i jiná kritéria. Je logické, že se budete snažit ušetřit, ale na druhou stranu berte na vědomí, že počáteční úspora se v dlouhodobém časovém horizontu vymstí v podobě dalších nákladů. Aneb příliš levný nábytek pravděpodobně nebude dostatečně kvalitní. Vzhledem k tomu, že se k němu zákazníci nebudou chovat jako k vlastnímu, počítejte s tím, že jej budete muset zanedlouho opět vyměnit. Řešení je prosté – jděte zlatou střední cestou a vsaďte na cenově přijatelný nábytek z odolných materiálů.

Hotelovy nabytek

Další problém tkví v nedostatku prostoru. Neprovozujete-li Hilton nebo Four Seasons, budete muset řešit každý centimetr čtvereční. Ideálním řešením je nábytek na míru, který nejenže ušetří místo, ale zároveň bude korespondovat se zbytkem interiéru. Pamatujte si, že i estetika hraje klíčovou roli a pokud se nocležníci nebudou cítit útulně, už se u vás znovu neobjeví.

Pro kvalitní a cenově přijatelný hotelový nábytek Praha se můžete obrátit na společnost OMA. Česká firma vyrábí nábytek již od roku 1990 a realizuje ho pro vás dle vašich představ a přání. Zkušení řemeslníci pro vás vyhotoví vše od postelí a nočních stolků až po recepční pulty na míru. Na ukázky realizací se můžete podívat na www.nabytek-ona.cz, kde najdete také reference. Podívejte se, které hotely již využily lákavou nabídku a připojte se mezi ně i vy.