Apartmány Smíchov: Diskrétní relaxace v luxusním prostředí

Apartmány Smíchov: Diskrétní relaxace v luxusním prostředí

Hledáte místo, kde si alespoň na chvíli odpočinete od každodenního stresu? Místo, kde si užijete každou minutu a zapomenete na všední rutinu? Zavítejte do Apartmánů Smíchov, kde na vás čeká luxusní SPA CIP apartmán a další 2 nadstandardně zařízené apartmány. Nový milenecký azyl Praha jednoznačně patří mezi nejlepší ve své kategorii. V následujících řádcích se s vámi podělíme o podrobnosti…

Vyslovte svá tajná přání, budou splněna

Apartmány Smíchov představují ideální místo pro setkání s přáteli v diskrétním prostředí, oslavu, anonymní setkání či jinou akci takřka libovolného charakteru. Provozovatelé pro vás rádi připraví oslavu na míru, a to v rámci VIP – SPA apartmánu nebo rovnou ve všech apartmánech najednou. Bude vám vyhověno i v případě netradičních přání a požadavků, bude-li v to v silách provozovatele. Co takhle odvoz/příjezd limuzínou, libovolné občerstvené, úžasnou kytici nebo rovnou kompletní balíček na přání?

Prostředí apartmánů si okamžitě zamilujete

Vraťme se však k samotným apartmánům. Všechny disponují samostatnou klimatizací a jsou kuřácké. Díky rekuperaci (řízené větrání) je vzduch neustále čerstvá a na své si přijdou i nekuřáci. Telefonem umožňuje kontaktování recepce a objednávku jídla, pití a dalších věcí. Připravená objednávka na vás bude čekat v boxu, kde si ji vyzvednete po zaznění melodie. Apartmány jsou vybaveny atmosférickými světly a podsvícením, dřevěnými plovoucími podlahami, stylovými koupelnami s velkými prosklenými hydromasážními sprchami a v apartmánu VIP- SPA si užijete jedinečnou koupel v luxusní vířivce. Nechybí ani prosklená finská sauna s kapacitou pro 4 osoby, špičková audio systém, velká LED TV a další příslušenství. Pokud vás hodinový hotel Praha zaujal, přečtěte si další informace o apartmánech a službách na www.apartmany-smichov.cz.

Publikováno: 22. 01. 2016

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: hodinový hotel praha