Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Jak nakupovat na internetu… NEJVÝHODNĚJI

Nakupování přes internet je fenomén, kterého se nemůžeme nabažit. Není to tak dávno, kdy jsme na e-shopy hleděly skrz prsty a za výhodnými nabídkami viděli podvod. Tomu masivně napomáhala bulvární média, která ochotně ukazovala na zlomek nespolehlivých prodejců. I navzdory tomu jsme se nakonec přidaly mezi národy, které si na pohodlné, rychlé a hlavně výhodné nakupování elektronickou formou zvykli a v současné době se chlubíme největším počtem e-shopů na počet obyvatel. Předpokládáme, že přes internet rádi nakupujete i vy a prozradíme vám, jak opravdu ušetřit.

E-shopů je doslova jak máku a vybrat ten „správný“ není vždy jednoduché. Ceny zboží se často výrazně liší a nemáte-li své prověřené tipy, jen těžko najdete tu nejvýhodnější variantu. Co s tím? Využijte internetový srovnávač, který vám umožní okamžité porovnání cen z různých e-shopů na českém internetu.

Porovnání cen 1,5 mil. produktů na jednom místě

Mezi nejznámější porovnávače cen zboží patří zavedený portál Srovnáme.cz, který monitoruje ceny ve více než 1 500 e-shopech. V intuitivním rozhraní portálu si můžete přečíst detailní informace o více než 1,5 mil. produktů a to včetně uživatelských recenzí, které vám usnadní rozhodování.

Auto-moto, elektro, oblečení, knihy… není nic, co byste na Srovnáme.cz nenašli, ale tím důvody, proč srovnávat ceny zboží prostřednictvím tohoto portálu nekončí.

Díky slevovým kuponům vám zůstanou v kapse tisíce

Internetový nákupní rádce nedávno spustil novou službu, v rámci které dal uživatelům k dispozici více než 100 tis. slevových kuponů. Ty se zobrazují nejen u jednotlivých produktů, ale také pohromadě ve speciální sekci. Výše slevy, které můžete nákupem se slevovým kuponem dosáhnout, se řádově v procentech, ale v závislosti na původní ceně zboží může úspora dosáhnout i několika tisíc korun. Budete-li slevové kupony využívat pravidelně, můžete ročně ušetřit i několik desítek tisíc korun.

Tak co vy na to? Neunáhlujte se s nákupem a srovnejte si ceny na Srovnáme.cz. Používejte slevové kupony a nakupujte se slevou, kterou jinde nedostanete. Informace o slevových kuponech, které vás zajímají, si můžete nechat zasílat mailem – budete první, kdo se o slevových akcích dozví.