Tipy jak na zdravé a krásné vlasy

Tipy jak na zdravé a krásné vlasy

Trápí vás nezdravě vypadají vlasy? Máte potíže s jejich lámavostí nebo vám připadají bez života? Dopřejte jim nejen vnější péči, ale zaměřte se i na jejich vnitřní výživu. O tu se postarají vitamíny a další cenné živiny.

Jak zatočit s nadměrným vypadáváním

Bojujete s nadměrným vypadáváním vlasů? Nacházíte po česání v hřebenu nebo ráno na polštáři chomáče a vaše hříva není tak hustá, jak byste si představovali? Kromě vhodně zvolených kosmetických produktů podporujících jejich správný růst je důležité zaměřit se i na péči zevnitř. Právě ta je velmi důležitá ke správné kvalitě, vysokému lesku a žádoucí hustotě. Pokud nemáte dostatek živin z běžné stravy, je vhodné poohlédnout se po nějakých doplňcích stravy.

Zlepšete kvalitu vlasů a podpořte jejich růst a zdravý vzhled

Zlepšení kvality vlasového vlákna dosáhnete nejen šampóny a následnou péčí v podobě kondicionérů a masek. Dopřejte si ještě něco navíc a zaměřte se i na vnitřní prostředí. V případě, že vás trápí problémy, jako jsou mastné vlasy, vypadávání či lámavost, vsaďte na užívání doplňků stravy. Díky správné kombinaci jednotlivých látek podpoříte přirozeným způsobem jejich růst a vitalitu a dodáte jim novou sílu do života.

Doplňte tělu důležité vitamíny a minerály

Doplňte tělu důležité vitamíny a minerály, které zajistí zdravý růst vašich vlasů, dodají jim lesk a vitalitu. Vitamíny jako biotin a zinek podpoří vlasové vlákno od kořínků až ke konečkům. Vitamín A se pak postará o důležité vyživení pokožky hlavy, která je klíčová pro správný růst. Vitamín E umožní živinám, aby se dostaly nejen ke kořínkům, ale i ke konečkům. Obsah magnézia zamezí nadměrnému vypadávání vlasů. Kyselina listová společně se selenem zase napomůže přirozenému růstu a hustotě. Při pravidelném užívání tak bude výsledkem hustá, lesklá a zdravě vypadající kštice.

Publikováno: 13. 02. 2022

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam