Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Slevy

Jak opravdu ušetřit za nákup na internetu?

Internet vnáší do nakupování úplně nový rozměr, protože umožňuje snadnou objednávku libovolného zboží z pohodlí domova. Není divu, že v e-shopech rádi nakupují i lidé, kteří pokládali pochůzky po nákupních centrech za promarněný čas. Jenomže se všemi výhodami internetových obchodů jde ruku v ruce také jedna „nevýhoda“. Nákupní proces svou jednoduchostí svádí k častému opakování, a to i v případě, že danou věc tak úplně nepotřebujete. Také si říkáte, že by bylo prima, kdybyste mohli ušetřit? Přečtěte si, jak na to.

Zaručeným způsobem, jak ušetřit nemalou částku, je nakupovat pouze to, co pokládáte za nezbytně nutné. Ale to byste si museli odříct spoustu skvělých věcí. Chcete-li si čas od času (nebo pravidelně) udělat radost, začněte používat slevové kupony a kódy. Jak fungují a kolik můžete ušetřit?

Používejte slevové kódy a kupony!

Pravděpodobně jste již někdy v minulosti v e-shopech, rámci procesu platby, narazili na pole pro vložení kuponu či kódu. Bohužel jste žádný neměli po ruce, a tak jste políčko nechali prázdné. Příště to můžete napravit, respektive u každého prodejce, který tuto možnost nabízí.

Slevové kupony a kódy však nerostou na stromech a bude se po nich muset poohlédnout na některém ze specializovaných portálů (např. megakupon.cz). Výše slevy v internetových obchodech je individuální a může se pohybovat v jednotkách i desítkách procent. Někteří prodejci preferují konkrétní částky, například slevu ve výši 100 Kč.

Nakupujte se slevou pravidelně, ušetříte více

Přestože se vám mohou některé slevy jevit jako příliš nízké, neměli byste před nimi přivírat oči. Vždyť taková sleva na Dáme jídlo může vašemu rozpočtu výrazně ulevit – stačí ji využívat pravidelně. A budete-li uplatňovat slevové kódy a kupony při většině nákupů, za delší období ušetříte i desítky tisíc korun.

A pozor – paradoxně narazíte i na dvojité slevy. Viz. slevový kupon Slever.cz, který vám umožní nakupovat se slevou na slevovém portálu. Jdete do toho?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *