Elektrická bruska Nexon Pedi 5v1: Skvělý pomocník pro každodenní péči o nohy

Elektrická bruska Nexon Pedi 5v1: Skvělý pomocník pro každodenní péči o nohy

Máte problémy se ztvrdlou kůží na patách? Pokud vám paty zatím nepraskají a nepociťujete bolest, na nic nečekejte a začněte o ně pečovat. Estetický problém může přerůst do velmi nepříjemných rozměrů. Myslete na prevenci a nedopusťte, aby se na kůži vytvořily bolestivé praskliny. Prozradíme vám, jak na to.

Co je příčinou tvrdnutí kůže?

Kůže na patách tvrdne v důsledku vysychání. K tomu dochází v reakci na nadměrnou námahu. Není-li kůže pravidelně odstraňována, začne rohovatět a nakonec praskat. Bolestivé trhliny vznikají následkem mechanické námahy. K nejčastějším důvodům patří nepohodlná obuv, každodenní mnohahodinové stání v zaměstnání, nadváha, ale také genetické dispozice a nemoci.

Jak o paty pečovat?

Cestou ke zdravě vyhlížejícím patám je důsledná péče, která spočívá v pravidelné hygieně. Paty vždy po umytí důkladně vysušte a poskytněte jim potřebné látky formou hydratačního krému. A co je ještě důležitější? Průběžně odstraňujte starou kůži. K tomu použijte klasický pilník nebo kovovou rašpli. Máte snad obavy, že se zraníte? Pak je jasnou volbou elektrická bruska na paty Nexon Pedi 5v1. Elektrický pilník na paty Nexon Pedi 5v1 je efektivní pomocník, se kterým je péče o suché paty mnohem šetrnější, rychlejší a bezpečnější než s jinými nástroji. Pružná hlavice perfektně kopíruje chodila a zaručuje skvělý výsledek. Díky pravidelné péči bude vaše kůže hebká na dotek a zdravá na pohled. Elektrický pilník na nohy Nexon Pedi 5v1 disponuje dvěma otočnými válečky, akumulátorem a praktickým LED světlem. Součástí balení jsou také cestovní nabíječka a štěteček na čištění.

Kde brusku seženete?

Strojek si můžete zakoupit v internetové drogerii Xantea, v jejíž nabídce najdete i jiné kosmetické přístroje a populární vysavač na okna.

Publikováno: 05. 11. 2016

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: nexon pedi 5v1 recenze