Dílenská skříň na mnoho způsobů aneb Nejpraktičtější nábytek do dílen je z plechu

Dílenská skříň na mnoho způsobů aneb Nejpraktičtější nábytek do dílen je z plechu

Plechové skříně do dílen nabízí mnoho výhod. Tento tradiční nábytek odolal i době plastové a dřevotřískové. A i když rovněž z těchto materiálů dílenský nábytek najdeme, pořád je nejoblíbenější ten z plechu. Dílenská skříň by měla být praktická a chytrá současně. Musí umět nabídnout nosnost, stabilitu, odolnost a chytrý systém uspořádání, který se dovede dle možností přizpůsobit ukládanému obsahu.

Plechové skříně, které umí přehledně uklidit

Praktická plechová skříň vyniká především variabilitou svého vnitřního vybavení. Klasické policové skříně jsou jen jedním z typů skříní. Mnohé poskytují různé praktické úložné plastové boxy na drobný spojovací materiál a nářadí, perforované závěsné systémy či zásuvky. Právě díky těmto vychytávkám dokážete mít přehled a pořádek i v drobnostech. Plechové skříně se však nepoužívají pouze v dílnách a provozech, ale rovněž v kancelářích, archivech, architektonických studiích apod. Takže nabízí i speciální provedení pro uložení šanonů, kartotéky, na výkresy a další technickou dokumentaci. Zásuvkové výkresové skříně jsou skvěle použitelné i do ateliérů a pro každého, kdo maluje či kreslí.

Plechové skříně se dokonce staly trendovým nábytkem

Zejména plechové šatní skříně se objevují v designových interiérech, které našly zalíbení v industriálním stylu. Téměř tradičně dostanou nový černý nátěr a nějaký trendy nápis.

Kde koupit kovový nábytek?

Kvalitní kovový nábytek prodává Kovoartikl.cz. V jeho sortimentu najdete plechové skříně české výroby. Bývají svařované a nepotřebují montáž. Díky kvalitní povrchové úpravě i konstrukci mají dlouhou životnost. Precizní zpracování je předurčuje k používání bez rizika poranění se o ostré hrany a současně je bez problémů řadí k nábytku vhodnému i pro designové prostory a kanceláře. Plechové skříně Kovoartikl jsou určeny pro výrobní prostory, opravny, servisy, autoservisy, laboratoře, ordinace, výcviková střediska, školy, ateliéry, avšak své uplatnění najdou i v domácnostech. Především v garážích a kutilských dílnách, ale i domácích ateliérech či dámských pracovnách pro šití, scrapbooking apod.

Publikováno: 20. 12. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam