Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Jak rychle prodat nemovitost? Solidní realitní kancelář je klíčem k úspěchu!

Přáním každého, kdo vlastní nevyužívanou nemovitost, je rychlý a bezstarostný prodej za co možná nejvyšší cenu. Prodej však nespočívá pouze v umístění inzerátu. Je třeba vyřídit mnoho formalit. Jak se v procesu prodeje vyznat a nešlápnout vedle? Vsaďte na důvěryhodnou realitní kancelář!

Jak vybrat realitní kancelář?

Vaše první kroky by tedy měly směřovat k výběru realitní kanceláře. Nejlepší jsou zkušenosti z blízkého okolí. Pokud tedy máte v okruhu známých někoho, kdo nedávno realizoval prodej nemovitosti, můžete se poptat na zkušenosti s konkrétní realitní společností. Jestliže tuto možnost nemáte, zkuste zapátrat na internetu po hodnocení a recenzích. Určitě však nedejte pouze na to. Sjednejte si schůzku a do realitky si osobně zajděte. Všímejte si, jak je kancelář zavedená, kolik lidí zde pracuje a zvláště na to, jak k vám makléři přistupují. Čím větší bude společnost a čím déle bude působit na trhu, tím větší je šance na úspěšný prodej. Nebojte se ptát na nejrůznější otázky – dobrý makléř se vám vždy pokusí vysvětlit, jak celý prodej bude probíhat, na co se musíte připravit, jaké formality bude nutné vyřídit. Pamatujte také, že realitní kancelář by měla poskytnout i případný právní servis či odhad ceny nemovitosti.

Jak se připravit?

Vzhled prodává. K úspěšnému inzerování budou potřeba profesionální fotografie, které potrhnou atmosféru prodávané nemovitosti a zdůrazní její přednosti. K tomu bude ale potřeba, abyste byt či dům připravili. V čem příprava spočívá? Bylo by chybou domnívat se, že budoucí majitel si vše přizpůsobí k obrazu svému, a tak není potřeba dělat jakékoliv úpravy. Naopak. Prodávaný objekt by měl být čistý a působit dobře. Pokud je tedy potřeba – vymalujte, ukliďte, vyměňte žárovky, umyjte okna apod. Nemovitost by měla být trochu vybavená a naaranžovaná, aby si v ní případný zájemce dokázal představit svůj nový domov.

A jakou máte zkušenost s prodejem nemovitosti vy?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *