Značková krmiva pro mazlíčky i hospodářská zvířata

Značková krmiva pro mazlíčky i hospodářská zvířata

Chov zvířat, ať už se jedná o „klasické“ mazlíčky nebo hospodářská zvířata, je spojen s mnoha povinnostmi. Mezi ty nejdůležitější je podávání kvalitního krmiva, které zvířeti dodá všechny potřebné látky a zjistí jeho zdravý vývoj. A protože žijeme v době informačních technologií, můžete ušetřit spoustu času i peněz nákupem přes internet. Zaměřili jsme se na zavedený e-shop znackova-krmiva.cz, ve kterém najdete kvalitní produkty za příjemné ceny.

Nakupujte kvalitní krmivo levněji a z pohodlí domova

Internetový obchod provozuje společnost REMA CB s.r.o., která je na trhu již od roku 1996. Zboží prodává také v kamenných prodejnách v Českých Budějovicích a Českém Krumlově. Naprostou většinu zboží má skladem a expeduje do 24 hodin od objednání. Momentálně můžete nakupovat s 5 % slevou a to nejen v e-shopu při platbě převodem, ale také v kamenné prodejně v ČB. Sleva se týká krmiv a hospodářských potřeb.

Krmivo pro hospodářská zvířata

Český prodejce se soustředí na prodej zemědělských produktů a krmných směsí. Nabízí prodej kukuřice, obilí, slunečnice a v nabídce nechybí ani pšeničné otruby (doporučený doplněk stravy pro koně a další hospodářská zvířata, obsahuje vlákninu a minerální látky) a krmná pšenice. Pro chovatelé hospodářských zvířat je připraven komplexní sortiment krmiva pro všechny druhy zvířat.

Krmivo pro domácí mazlíčky

Máte-li doma psa, kočku, hlodavce nebo exotické ptactvo, pak vás potěší široké spektrum prvotřídního krmiva od prověřených dodavatelů. V e-shopu nakoupíte konzervy, granule, vitamíny a jiné kvalitní krmivo a doplňky stravy, bez kterých se mazlíčci neobejdou. Samozřejmostí je i řada doplňků a příslušenství (např. misky, krmítka, ale také pasti na hubení škůdců, pletivo na voliéry, a další potřeby pro hospodáře a chovatele). Specializovaný prodejce vám s výběrem vhodného krmiva rád poradí. Ať už máte doma morče nebo stádo plnokrevníků, potěší vás individuální přístup, rychlost a v neposlední řadě skvělé ceny. Na své si přijdou maloodběratelé i velkochovy!

Publikováno: 20. 09. 2014

Kategorie: Zvířata

Autor: Adam