Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Jak se doma zabavit během pandemie?

Dne 12. března vyhlásila vláda České republiky nouzový stav. Mezi mimořádná opatření, která běžným občanům obrátila život naruby, mimo jiné patří i omezení volného pohybu. A tak, byť venku panuje krásné jarní počasí, trávíme mnohem více času mezi čtyřmi stěnami. Přemýšlíme, rozjímáme, relaxujeme… a jsme vděční za každou příležitost k zábavě. Pokud se nudíte, chcete se rozptýlit a zahnat všudypřítomný pesimismus, inspirujte se následujícími tipy.

Hrajte deskové hry

Kdy naposledy jste se společně se svými nejbližšími zasmáli při hraní deskových her jako Monopoly, Dostihy a sázky či jednoduchého leč velmi zábavného Člověče, nezlob se? Během koronakrize máte jedinečnou příležitost oprášit staré krabice a připomenout si, jak se lidé bavili v dobách bez internetu.

Zkoukněte filmy a seriály

Až vás omrzí deskové hry, přesedlejte k internetové televizi a dopřejte si společně se svými oblíbenými filmovými a seriálovými hrdiny skvělé zážitky před obrazovkou. Argument, že se „není na co dívat“, rozhodně neobstojí. Dobrou volbou je oblíbená NEJ TV (najdete na https://www.nej.cz), která nabízí více než 200 stanic včetně videotéky HBO a spoustu chytrých funkcí.

Propadněte onlinovkám

Jakmile vás přestane bavit sledování digitální televize, dejte šanci některé z moderních online her. Stačí vám rychlý internet a bezplatný účet na některé z platforem – například na Steamu, kde najdete nespočet kvalitních herních titulů, které si lze zahrát zcela zdarma (tzv free to play hry). K nejhranějším momentálně patří CS:GO, Dota 2, War Thunder, Paladins či World of Tanks.

Přečtěte si dobrou knihu

Hraní her a internetová televize člověka zabaví i na celý den, ale nezapomeňte i na jiné aktivity včetně čtení. Záživná knížka vás vytrhne z virtuální reality, mentálně stimuluje mozek, rozšíří vaši slovní zásobu a mimo jiné vám i zlepší paměť.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.