Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

JAN MARIA: Luxusní ubytování v Ostravě, na které nedám dopustit

Nic proti Ostravě – současná podoba centra se mi zamlouvá, ale přesto bych nenašel moc důvodů, proč v severomoravské metropoli trávit čas. Přesto se do Ostravy několikrát za rok vydám z pracovních důvodů. Ve městě většinou trávím několik dní, přičemž pracovní meetingy zaberou maximálně pár hodin. A i to je důvod, proč jsem si za svůj dočasný „domov“ vybral čtyřhvězdičkový hotel Jan Maria. Ubytování ve stylovém hornickém kabátku vzniklo na místě objektu, který svého času příslušel šachtě „JAN MARIA“. V následujících řádcích vám prozradím, proč jsem si vybral útočiště právě zde…

Hotel nabízí široké spektrum pokojů (jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové…) a všechny jsou nekuřácké. Základní vybavení mě, s ohledem na čtyři hvězdičky, nepřekvapilo. Pokoje disponují minibarem, LCD televizí se satelitním příjmem, trezorem s číselným kódem a některé i klimatizaci. Potěšil mě praktický vstup na elektronickou kartu a kukátko ve dveřích – jeden nikdy neví, kdo přijde na návštěvu 🙂 Vysoušeč vlasů jsem sice nepotřeboval, stejně jako žehlící set, přistýlku a dětskou postýlku, ale moje žena by je jistě ocenila. Příště ji vezmu s sebou.

hotel-jan-maria

Komfortní apartmán samozřejmě není jediný důvod, proč vždy zakotvím v hotelu Jan Maria. Pádným argumentem je salonek s kapacitou do 70 osob. Ocenil jsem možnost pronájmu konferenční techniky (dataprojektor, plátno, flipchart, ozvučení…). Salonek je jako stvořený pro pořádání firemních akcí, včetně teambuldingu.

Za zmínku však stojí také přítomnost vinného sklípku s jedinečnou atmosférou. Řízená degustace vína, slavnostní menu, cimbálová muzika… Nebudu tvrdit, že se na pracovní cesty tak trochu netěším. Tím spíš, pokud mi zbude čas na návštěvu hotelového wellness centra s vířivkou, infrasaunou a fitness. Pomyslnou třešničku na dortu představují masáže. Zatím jsem bohužel neměl možnost vyzkoušet všechny, ale ta s lávovými kameny je naprosto uvolňující.

Co dodat závěrem? Až budete hledat luxusní ubytování Ostrava, v případě hotelu JAN MARIA rozhodně nešlápnete vedle…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *