Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Zaslat.cz: Revoluční agregátor, díky kterému pošlete zásilku rychle, levně a spolehlivě

Potřebujete poslat zásilku, ale moc dobře víte, že se nemůžete spoléhat na služby České pošty. Naštěstí se nabízí celá řada dopravců, na které je opravdu spolehnutí – přeprava balíků proběhne rychle a bez toho, aniž by došlo k poškození obsahu. Jenomže která přeprava zásilek po ČR je ta nejlepší? Respektive která přepravní služba nabízí nejlepší poměr ceny a kvality? Doposud nezbývalo, než vsadit na náhodu (tedy prvního přepravce, který se nachomýtl ve vašem hledáčku) nebo strávit spoustu času manuálním porovnáváním jednotlivých nabídek. Díky službě Zaslat.cz je přeprava zásilek mnohem snazší!

Jak Zaslat.cz fuguje?

Zaslat.cz je webová aplikace, která vám umožní poslat zásilku za nejvýhodnějších podmínek. Jde o unikátní službu, která nemá na českém internetu žádnou konkurenci a spočívá v agregaci nabídek většiny známých i méně známých přepravních společností.

Agregátor byl navržen s ohledem na maximální uživatelský komfort. Po vstupu na web vyplníte požadované parametry – vyberete si typ přepravy (vnitrostátní, mezinárodní, přeprava po Praze/Brně) a specifikujete rozměry balíku. Systém vám následně zobrazí nejvhodnější nabídky a je jen na vás, pro kterou se rozhodnete. Můžete se přiklonit k nejnižší ceně, nejrychlejšímu doručení nebo vyzkoušet doporučenou nabídku. Nebudou-li vám výsledky porovnávání vyhovovat, zaregistrujte se a dostanete možnost výběru konkrétního přepravce. Neméně zajímavá je i funkce sledování zásilky, díky které budete mít nepřetržitý přehled o tom, kde se balíček nachází.

Pro koho je služba vhodná?

Vzhledem k širokému spektru služeb, které jsou zahrnuty do porovnávání, je posílání zásilek přes Zaslat.cz ideální pro každého. Nezáleží na tom, jestli se chystáte zaslat dokumenty nebo kusové/paletové zásilky (byť s netradičními rozměry!) – preferujete-li spolehlivou, rychlou a levnou přepravu, budete spokojeni.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *