Reklamní balzámy na rty: Konečně dárek, který vaši zákazníci neodloží!

Reklamní balzámy na rty: Konečně dárek, který vaši zákazníci neodloží!

Hledáte způsob, jak si udržet stávající a zároveň získat nové zákazníky? Jednoduchá rada zní – začněte je obdarovávat reklamními předměty. A my vám prozradíme, co v sobě skrývá netušený potenciál. Reklamní předmět musí obdarovaného zaujmout originalitou, nápaditým zpracováním a v neposlední řadě užitečností. Mělo by se jednat o věc, pro kterou najde využití každý den, a to po celý rok. Nic vás nenapadá? Co takhle reklamní kosmetika v podobě balzámu na rty? Na ten nedají dopustit ženy ani muži a nestane se vám, že ho jen tak někde odloží.

Reklamní balzám na rty splňuje všechny výše zmíněné předpoklady, nicméně v praxi musíte sáhnout po kvalitních produktech. Ideálním řešením je reklamní kosmetika MOJE - prodejce se na trhu pohybuje přes 20 let a díky osobním vazbám na výrobce renomovaných značek dokáže nabídnout ideální poměr ceny/kvality. Balzámy na rty získaly ocenění Nejlepší výrobek roku 2014, kterou uděluje Asociace vizážistů a stylistů ČR.

Uznáváme, že balzám na rty nepatří mezi tradiční reklamní předměty, ale uznejte sami – vaši zákazníci ho budou mít neustále při sobě – v zimě i v létě. Tomu odpovídá i pestrý výběr produktů:

  • pánský balzám VITALITA se zvýšenými hydratačními účinky a jemnou parfemací je vhodný pro celoroční používání
  • dámský balzám s rakytníkem (podporuje pružnost pokožky a hojení oparů, má antibakteriální účinky) nebo pšenicí (protizánětlivé a hojivé účinky) je také vhodný pro celoroční používání

V nabídce nechybí ani „sezónní“ kosmetika v podobě balzámu SPF 15 pro ochranu před škodlivým slunečním zářením a speciální balzám s brusinkami, který má antioxidační účinky, chrání rty a zubní sklovinu.

Všechny produkty jsou vyrobeny z certifikovaných evropských komponentů a záruční doba se pohybuje řádově v desítkách měsíců.

Spolupráce s reklamní kosmetikou MOJE je příjemná i z jiného hlediska. Pomineme-li špičkovou kvalitu produktů a velmi nízké ceny, musíme zmínit také profesionální grafické služby, za které nezaplatíte ani korunu. Během schvalování obdržíte 3D vizualizaci a po schválení do několika dnů hotové výrobky. Za zmínku stojí také bohatý výběr nápaditého reklamního balení, které celkový dojem z balzámů dokonale umocní.

Chcete se dozvědět další informace? Najdete je na www.balzamy.cz.

Publikováno: 22. 06. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: reklamní balzámy | reklamní kosmetika