TianDe - nebeská dokonalost z dalekého orientu

Přírodní kosmetika je stále oblíbenější a i ti nejzarytější příznivci umělých přípravků poznávají, že tudy cesta skutečně nevede. Matka příroda je mocnější než všechny chemické koncerny dohromady a obdařila nás nepřeberným množstvím substancí s takřka blahodárnými účinky. Pomalu, ale jistě, se proto vracíme k tomu, co znali a hojně využívali již naši předkové. Přírodní kosmetické přípravky obsahují pouze látky, které se v přírodě běžně vyskytují a jsou proto velmi šetrné k našemu zdraví, respektive i životnímu prostředí, což se o umělé kosmetice rozhodně říct nedá.

Jediná nevýhoda přírodní kosmetiky tkví v její vysoké pořizovací ceně, kvůli které není dostupná zdaleka všem lidem, kteří by ji rádi využívali. A právě proto jsme se vás rozhodli informovat o alternativě, která je nejen mnohem účinnější než většina konkurenčních produktů, ale zároveň výrazně levnější.

Není tajemstvím, že většina léčivých látek pochází z orientu, který je kolébkou alternativní medicíny. A právě z Asie pochází také přírodní kosmetika značky TianDe, v překladu Nebeská dokonalost. Trefnější název opravdu dostat nemohla. Přípravky TianDe jsou vhodné nejen pro ty, kteří si nemohou dovolit investovat vysoké částky za drahou přírodní kosmetiku. Měl by ji využívat každý, kdo vyžaduje viditelné výsledky již po několika dnech užívání a nechce vyhazovat peníze za něco, co nefunguje.

Zajímá vás, v čem tkví tajemství DianDe? Ve skutečnosti se o žádné tajemství nejedná. Přípravky jsou vyráběny nejmodernější technologií, ale receptura vyhází z čínských, tibetských a altajských tradic. Všechny přípravky se pyšní vysokým obsahem účinných látek a právě v tom tkví jejich „kouzlo“. V pleťové nebo tělové kosmetice, parfémech a hygienických potřebách jsou obsaženy unikátní přírodní ingredience, unikátní složky živočišného původu, minerály a éterické oleje. Najdete v nich složky jako rozmarýn, zázvor či lotos, ale také ovčí placentu nebo žraločí chrupavku. Všechny ingredience pochází pouze z ekologicky čistých lokalit v Číně a podléhají pečlivému výběru, který lze často provést jen v určitém lunárním období. Vysoce kvalitní je i samotná voda, která pochází z minerálních pramenů a hlubin moře. Z dlouhodobého hlediska jsou účinky kosmetiky TianDe srovnatelné s terapeutickou léčbou.

Možná vám přijde zvláštní, že se vysoce kvalitní přírodní přípravky prodávají za cenu, o kterých si může konkurence nechat zdát. Nehledejte za tím nic víc, než nastavení cen pro asijský trh. Kosmetika TianDe pochází z Asie a výrobky distribuuje po celém světě za jednotnou cenu. Garancí kvality je mezinárodní certifikát ISO 9001 2000.

Chcete-li si nebeskou dokonalost dopřát i vy, můžete si ji objednat v e-shopu tian-de.cz. Aktuální slevy a akce sledujte prostřednictvím facebookových stránek.

Publikováno: 09. 05. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: kosmetika tian de | kosmetika tiande | tian de | tiande