Jak udělat radost? Vyberte dárek podle horoskopu

Jak udělat radost? Vyberte dárek podle horoskopu

Určitě každý z nás někdy zažil situaci, kdy si lámal hlavu s pořízením dárku. Možná jste i vy strávili jeho hledáním spoustu času, a přesto se vám ten pravý stejně najít nepodařilo. Obzvlášť dárky pro muže umí dát pořádně zabrat. Přinášíme vám proto tip, který vám práci v mnohém ulehčí a díky němuž bude daleko snazší trefit se do vkusu obdarovaného. Při rozhodování vám pomůže horoskop.

Ohnivá znamení

Ohnivá znamení, tedy Berani, Lvi a Střelci si na romantiku příliš nepotrpí. Jedná se o temperamentní, často sebestředné a výbušné povahy, které ale mají pozitivní přístup k životu, jsou to rození optimisté. Tito lidé milují překvapení a mají velký smysl pro humor, proto se nebojte sáhnout po vtipných dárcích.

Vodní znamení

Vodní znamení jako jsou Raci, Ryby a Štíři jsou naopak hodně citově založené. Jde o romantiky a snílky, kteří kladou velký důraz na vztahy. Uvítají proto všechny kousky, které v sobě ukrývají něco osobního. Nadšení budou hlavně z ručně vyrobených dárků, co mají nápad. Ocení také různé předměty, ve kterých je mnoho vzpomínek a sentimentu.

Zemská znamení

Zemská znamení, tedy Býci, Kozorozi a Panny si potrpí na kvalitu, proto si na výběru dejte dvojnásob záležet. Ať vidí, že jim za to stojíte. Tím nejlepším dárkem bude takový, u něhož se vám podaří skloubit krásu s praktičností. Často se jedná také o požitkáře, kteří umí vychutnávat život a vše, co k němu patří, plnými doušky. Láhví kvalitního alkoholu je proto nikdy neurazíte.

Vzdušná znamení

Vzdušná znamení jako jsou Blíženci, Váhy a Vodnáři neustále touží po vědění. Uděláte jim tak radost vším, co ukojí jejich touhu po vzdělávání a informacích. Pečlivě si zjistěte oblast jejich největšího zájmu. Zaručeně je „dostanete“ originálním dárkem, který je dokáže udivit, klidně se může jednat i o něco výstředního. Všechny kousky přijímají s potěšením, tak se nebojte být odvážní a nápadití!

Publikováno: 28. 07. 2017

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: dárek podle horoskopu