Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dárky

Jak udělat radost? Vyberte dárek podle horoskopu

Určitě každý z nás někdy zažil situaci, kdy si lámal hlavu s pořízením dárku. Možná jste i vy strávili jeho hledáním spoustu času, a přesto se vám ten pravý stejně najít nepodařilo. Obzvlášť dárky pro muže umí dát pořádně zabrat. Přinášíme vám proto tip, který vám práci v mnohém ulehčí a díky němuž bude daleko snazší trefit se do vkusu obdarovaného. Při rozhodování vám pomůže horoskop.

Ohnivá znamení

Ohnivá znamení, tedy Berani, Lvi a Střelci si na romantiku příliš nepotrpí. Jedná se o temperamentní, často sebestředné a výbušné povahy, které ale mají pozitivní přístup k životu, jsou to rození optimisté. Tito lidé milují překvapení a mají velký smysl pro humor, proto se nebojte sáhnout po vtipných dárcích.

Vodní znamení

Vodní znamení jako jsou Raci, Ryby a Štíři jsou naopak hodně citově založené. Jde o romantiky a snílky, kteří kladou velký důraz na vztahy. Uvítají proto všechny kousky, které v sobě ukrývají něco osobního. Nadšení budou hlavně z ručně vyrobených dárků, co mají nápad. Ocení také různé předměty, ve kterých je mnoho vzpomínek a sentimentu.

Zemská znamení

Zemská znamení, tedy Býci, Kozorozi a Panny si potrpí na kvalitu, proto si na výběru dejte dvojnásob záležet. Ať vidí, že jim za to stojíte. Tím nejlepším dárkem bude takový, u něhož se vám podaří skloubit krásu s praktičností. Často se jedná také o požitkáře, kteří umí vychutnávat život a vše, co k němu patří, plnými doušky. Láhví kvalitního alkoholu je proto nikdy neurazíte.

Vzdušná znamení

Vzdušná znamení jako jsou Blíženci, Váhy a Vodnáři neustále touží po vědění. Uděláte jim tak radost vším, co ukojí jejich touhu po vzdělávání a informacích. Pečlivě si zjistěte oblast jejich největšího zájmu. Zaručeně je „dostanete“ originálním dárkem, který je dokáže udivit, klidně se může jednat i o něco výstředního. Všechny kousky přijímají s potěšením, tak se nebojte být odvážní a nápadití!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *