Zateplení domu zachrání váš rozpočet a nedá zimě šanci

Zateplení domu zachrání váš rozpočet a nedá zimě šanci

Vytápění domu znamená pro rodinný rozpočet značnou finanční zátěž. V případě starších nemovitostí pak přímo obrovskou. Ceny energií rok od roku rostou a změna dodavatele není ultimátním řešením. Úspora několika tisíc je samozřejmě příjemná, ale mnohem efektivnější je zateplení. To je sice spojeno s nemalou počáteční investicí, která se však velmi rychle vrátí. Až 50% úspora nákladů na vytápění se zkrátka v peněžence projeví. Další výhodou je i zlepšení klimatu a to po celý rok. Nová fasáda navíc prospěje celkovému vzezření nemovitosti. I nemovitost, která toho hodně pamatuje, bude po zateplení vypadat jako nová.

Profesionální zateplení o Profibau

Základem úspěchu je nejen výběr toho správného materiálu, ale také profesionálů, kteří se zhostí realizace. Hledáte-li někoho, kdo se může pochlubit dlouholetými zkušenostmi, osobním přístupem a individuálním posouzením každého projektu, vyberte si Profibau. Společnost vám zdarma vypracuje technologický návrh a doporučí materiály i stavební postup. Garancí je celá řada referencí. Firma klade při zateplení domu důraz na detaily a propojení jednotlivých stavebních konstrukcí a nabízí i výměnu oken, dveří, zateplení střechy a pokrývačské práce.

Kolik to tedy bude stát?

Konkrétní cena je stanovena až po přesné kalkulaci. Tu je možno provézt až po výběru materiálu a lokálním posouzení stavu domu. Profibau však přesto nabízí alespoň hrubý odhad, který vám vypracuje po zaslání vyplněného kontaktního formuláře. Ten, společně s dalšími důležitými informacemi, najdete přímo na webu www.profibau.cz.

Publikováno: 19. 10. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: profibau | zateplení domu | zateplení fasád