Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Zateplení domu zachrání váš rozpočet a nedá zimě šanci

Vytápění domu znamená pro rodinný rozpočet značnou finanční zátěž. V případě starších nemovitostí pak přímo obrovskou. Ceny energií rok od roku rostou a změna dodavatele není ultimátním řešením. Úspora několika tisíc je samozřejmě příjemná, ale mnohem efektivnější je zateplení. To je sice spojeno s nemalou počáteční investicí, která se však velmi rychle vrátí. Až 50% úspora nákladů na vytápění se zkrátka v peněžence projeví. Další výhodou je i zlepšení klimatu a to po celý rok. Nová fasáda navíc prospěje celkovému vzezření nemovitosti. I nemovitost, která toho hodně pamatuje, bude po zateplení vypadat jako nová.

Profesionální zateplení o Profibau

Základem úspěchu je nejen výběr toho správného materiálu, ale také profesionálů, kteří se zhostí realizace. Hledáte-li někoho, kdo se může pochlubit dlouholetými zkušenostmi, osobním přístupem a individuálním posouzením každého projektu, vyberte si Profibau. Společnost vám zdarma vypracuje technologický návrh a doporučí materiály i stavební postup. Garancí je celá řada referencí. Firma klade při zateplení domu důraz na detaily a propojení jednotlivých stavebních konstrukcí a nabízí i výměnu oken, dveří, zateplení střechy a pokrývačské práce.

Kolik to tedy bude stát?

Konkrétní cena je stanovena až po přesné kalkulaci. Tu je možno provézt až po výběru materiálu a lokálním posouzení stavu domu. Profibau však přesto nabízí alespoň hrubý odhad, který vám vypracuje po zaslání vyplněného kontaktního formuláře. Ten, společně s dalšími důležitými informacemi, najdete přímo na webu www.profibau.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *