Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Zateplení domu zachrání váš rozpočet a nedá zimě šanci

Vytápění domu znamená pro rodinný rozpočet značnou finanční zátěž. V případě starších nemovitostí pak přímo obrovskou. Ceny energií rok od roku rostou a změna dodavatele není ultimátním řešením. Úspora několika tisíc je samozřejmě příjemná, ale mnohem efektivnější je zateplení. To je sice spojeno s nemalou počáteční investicí, která se však velmi rychle vrátí. Až 50% úspora nákladů na vytápění se zkrátka v peněžence projeví. Další výhodou je i zlepšení klimatu a to po celý rok. Nová fasáda navíc prospěje celkovému vzezření nemovitosti. I nemovitost, která toho hodně pamatuje, bude po zateplení vypadat jako nová.

Profesionální zateplení o Profibau

Základem úspěchu je nejen výběr toho správného materiálu, ale také profesionálů, kteří se zhostí realizace. Hledáte-li někoho, kdo se může pochlubit dlouholetými zkušenostmi, osobním přístupem a individuálním posouzením každého projektu, vyberte si Profibau. Společnost vám zdarma vypracuje technologický návrh a doporučí materiály i stavební postup. Garancí je celá řada referencí. Firma klade při zateplení domu důraz na detaily a propojení jednotlivých stavebních konstrukcí a nabízí i výměnu oken, dveří, zateplení střechy a pokrývačské práce.

Kolik to tedy bude stát?

Konkrétní cena je stanovena až po přesné kalkulaci. Tu je možno provézt až po výběru materiálu a lokálním posouzení stavu domu. Profibau však přesto nabízí alespoň hrubý odhad, který vám vypracuje po zaslání vyplněného kontaktního formuláře. Ten, společně s dalšími důležitými informacemi, najdete přímo na webu www.profibau.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *