V Praze nastálo i na hodinu

V Praze nastálo i na hodinu

Sháníte lépe placenou práci? Rádi byste se přesunuli do středu dění? Milujete kulturněhistorické památky? Na všechny otázky existuje jediná odpověď. Vydejte se do Prahy! Stověžatá matička Praha má obrovský potenciál a patří mezi ta nejkouzelnější místa v celé Evropě. Ať už se do hlavního města vydáte jen tak na výlet, nebo se do něj rovnou přestěhujete, určitě nebudete litovat. Čeká na vás spousta pracovních příležitostí, kulturních akcí, historických památek a zcela unikátní atmosféra, kterou se žádné jiné město pochlubit nemůže. Jenomže kde se ubytovat? Je vůbec šance, že se vám podaří sehnat komfortní, ale přesto cenově přijatelné ubytování?

Vítejte v Zahradním městě

Mohlo by se zdát, že k sobě levné ubytování a Praha příliš nepatří. Opak je pravdou, i v hlavním městě se dají najít noclehárny, které vám nevycucnou všechen obsah z peněženky. Většinou se však musíte připravit na určité kompromisy. Případně zamířit do penzionu Zahradní město, který jako jeden z mála nabízí skutečně levné ubytování Praha. V malebném ubytovacím zařízení nachází azyl turisté, kteří potřebují přečkat pár nocí, ale i studenti a ti, kteří jeli do Prahy za prací. Zahradní město totiž umožňuje nejen krátkodobé, ale i dlouhodobé pobyty. Mezi největší benefity patří skvělá dostupnost do centra a žádné několikaměsíční nájmy předem. Výhodnější pronájem bytu bez realitky Praha najdete jen stěží...

Do Prahy jen na skok?

Rozhodli jste se, že si okořeníte svůj milostný život a zahrajete si s partnerkou na tajný milenecký pár? I v takovém případě neváhejte využít pohostinství Zahradního města. Funguje i jako hodinový hotel a můžete tak počítat s naprostou diskrétností. Užijte si romantické chvilky v útulně zařízeném apartmánu a to kdykoliv! V penzionu se nemusíte předem hlásit a prostě přijedete, když to na vás přijde.

Publikováno: 03. 10. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: hodinový hotel praha | pronájem bytu bez realitky | ubytování Praha