Tantrická erotická masáž nejen pro muže

Tantrická erotická masáž nejen pro muže

Pod pojmem masáž si každý nejspíše představí úlevu od bolavých zad či namožených svalů. Erotická masáž ale nabízí daleko více.

Nový zdroj energie

Masáž nemusí být jen cestou k léčení neduhů. Může být i účinnou relaxací, chvíli klidu a pocitu, že je člověk opečováván. Intenzivní pocit relaxace a uvolnění nabízí erotická masáž, kdy je postaráno o celé tělo včetně intimních partií. Masáž celého těla je totiž zakončena vaším vyvrcholením, vychutnáte si tak od začátku do konce každý dotek masérky. Přínosem této masáže je příval nové energie a pocit znovuzrození. Získáte novou sílu pro každodenní povinnosti i plnění pracovních závazků. Erotickou masáž si můžete v diskrétním a příjemném prostředí vychutnat kdykoliv během dne, není třeba čekat na večer. I když se při masáži používají aromatické oleje a gely, po následné sprše na vás či na vašem oblečení nikdo nic nepozná. Budete mít pouze lepší náladu a daleko více energie do zbytku dne.

I pro ženy

Erotická masáž je vhodná pro všechny. Nejen pro muže a páry, ale i ženy. Zvláště ty si tak často vyzkouší něco naprosto nového, ať už zvolí tantra masáže nebo třeba mýdlové bubliny. Masáž by měla být vždy o dialogu, nebát se na zeptat na cokoliv, co vás zajímá. Počáteční rozhovor pomůže zbavit se studu, který je naprosto přirozený. Z tohoto důvodu předchází samotné masáži společná sprcha či koupel, která vám umožní užít si každý dotek a prožít celou masáž v naprostém uvolnění. Velkým přínosem tantra masáže je zvláště pro ženy nalezení rovnováhy, uvolnění napětí a odbourání nahromaděného stresu. Navíc spolu s hlubokou relaxací přichází i odpočinek, jak psychický, tak fyzický. Masáž vám může pomoci se lépe napojit a porozumět svému tělu, naučit se zklidnit mysl a přijímat doteky. Nezapomenutelná masáž s erotickým nádechem je nevšedním a intenzivním zážitkem, který vám pomůže ulevit od stresu, cítit se skvěle a plni energie.

Publikováno: 31. 01. 2022

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam