Nejlepší stylové doplňky pro ženy

Nejlepší stylové doplňky pro ženy

Každá žena touží být jedinečná, originální a krásná. Některým nadělila příroda skrze přirozenost dostatečně, jiné se musí trochu snažit, aby se samy sobě i svému okolí líbily. Držet krok s módou a být „IN“ za každé situace je někdy trochu oříšek, ale díky širokému spektru oděvní a kosmetické péče se z každého káčátka stane krásná labuť. Jak na to, se snaží poradit nespočet vizážistů, poradců a koučů. Chytrá žena ale ví, že tajemství úspěchu péče o sebe samu tkví především v schopnost kombinovat a v užitých oděvních doplňcích. Správná volba konfekce obohacená o doplňky je pomyslnou vstupní branou do světa krásy a úspěchu. Každá žena je totiž hezká, když je stylová a upravená.

(Ne-)obyčejný pásek

Aby se ženská píle a péče setkala s maximální odezvou, je třeba se poohlédnout po praktických a estetických doplňcích. Právě ty dávají konfekci osobitý styl a dokážou vyzdvihnout přednosti a zmírnit nedostatky. A to je spása pro každou ženu, která nemá ideální postavu. Příkladem je obyčejný pásek. Dámské pásky opticky přitáhnou pozornost a jsou lichotivé každé postavě. Díky správně zvolené velikosti a designu lze zamaskovat příliš široké boky, široký zadek, velká nebo malá prsa. Pásek se stane vizuálním prvkem, který přitáhne do zorného pole optický střed a pozornost tak utkví namísto problematických partií na doplňku.

Světové značky

V nabídce pásků lze najít světoznámé značky, jako jsou Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Guess nebo Karl Lagerfeld. Velmi módní jsou kožené materiály v kombinaci s kovovými přezkami. Z hlediska barevnosti je klasikou černá, hnědá nebo smetanová. Mladší generace ale upřednostňuje vícebarevné variace, stejně jako asymetrické typy spon a pásky s popisy. Dámské pásky se hodí ke kalhotám, sukním i šatům. Nemusíte se spoléhat jen na jediný univerzální model. Jaké pásky si vybrat a jak? Pásek by měl být funkční, tedy držet umístění kalhot a sukně, ale hlavně by měl plnit funkci estetickou. Dnes je tento kus oblečení často míněn jako ozdoba, takže hraje roli velmi podobnou šperkům.

K čemu se hodí?

Ne každý pásek se z hlediska svého designu hodí ke všemu. Elastický pásek se hodí k delší halence nebo šatem, klasický kožený šátek je nestárnoucí klasikou, která je ideální pro kalhoty nebo sukni. Neměl by být příliš široký nebo naopak příliš úzký a může mát výraznější přezku, případně i kování. Nejširší nabídku moderních pásků najdete na www.answear.cz. Vybírat můžete ihned z 670 kousků, které je možné filtrovat podle velkosti, značky, materiálu nebo barvy. Ten svůj zde najde určitě každý.

Publikováno: 01. 01. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Adam