Jak vyčistit sedací soupravu? Profíci používají extraktory!

Jak vyčistit sedací soupravu? Profíci používají extraktory!

Kde jsou ty časy, kdy vaše sedací souprava vypadala jako nová? Pokud si svůj původní vzhled příliš dlouho neuchovala, nepropadejte panice. Téměř každý materiál lze vyčistit, a to i v případě, že se na bílém povrchu objeví „stoletá“ špína. Nemusíte si hned kupovat novou sedačku – stačí, když si domů pozvete profesionály z brněnské firmy Remiáš.

Proč sedačku čistit, i když nevypadá špinavě?

Sedací souprava si zaslouží důkladné vyčištění, i když se na první pohled jeví jako relativně čistá. Je třeba vzít na vědomí, že právě na sedačce trávíte spoustu času a možná na ní i svačíte. Většina nečistot navíc není vidět – mikroskopické alergeny, roztoči, prachové částice, plísně a další. Ale proč vůbec zvát profesionální firmu? Nestačili byste na čištění sedací soupravy sami? Firma Remiáš, která provádí čištění sedaček v Brně používá speciální extraktory s výkonnými čerpadly. Čištění probíhá na principu vstřikování aktivní čistící látky do čalounění a následného odsávání. Moderní technologie efektivně odstraní i velmi zašlou špínu, prach, pot a maz. Po takto důkladném vyčištění sedačka zkrátka musí vypadat skvěle. Extraktory nachází využití také při čištění čalouněných židlí, křesel a dalšího nábytku nebo věcí potažených látkami všeho druhu.

Proč se obrátit na odborníky z firmy Remiáš?

Brněnská firma Remiáš Global Services s.r.o. nabízí komplexní servis se vším všudy. Můžete se na ni obrátit nejen v souvislosti s čištěním sedacích souprav – kvalifikovaní pracovníci si hravě poradí i s koberci. Firma zároveň zajišťuje úklid bytových domů a rezidencí. Vaší adresou nemusí být Brno – čištění sedacích souprav pod taktovkou odborníků z firmy Remiáš využívají zákazníci napříč celou Českou republikou. To samé platí také o ostatních službách. Podrobné informace najdete na www.uklid-remias.cz.

Publikováno: 18. 11. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: čištění sedacích souprav brno