Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Největší fitness centrum? Jmenuje se Fit Park a najdete ho v Ostravě

Druhá polovina podzimu se nese v duchu ponuré atmosféry. Teploty prudce klesají a začíná se brzy stmívat. Pro některé lidí to znamená omezení pohybu a sportování. Pro jiné zase důvod k návštěvě fitness centra. Pokud jste z Ostravy či blízkého okolí, můžete se vydat do Fit Parku. Největší fitko v Česku nabízí přes 160 strojů na ploše 2 200 m². Neuvěřitelně pestrá paleta služeb uspokojí každého milovníka pohybu.

Fitko, ve kterém se nečeká

Mnohé potenciální zájemce odrazuje od návštěvy fitka obava z nekonečného čekání na stroje. A právě v tomto směru je fitness centrum Ostrava skvělou volbou. Ohromná a samozřejmě klimatizovaná plocha s více než dvěma sty stroji je zárukou, že většinu času strávíte cvičení a nikoliv čekáním.

Pro milovníky kardia jsou připraveny špičkové běhací pásy, veslovací a schodové trenažéry a mnohé další kardio stroje, navrch s běžeckou dráhou pro trénink dynamiky. Ještě bohatší nabídku má Fitness Ostrava Vítkovice pro příznivce silového tréninku – jen v jednoručkách se zde nachází přes 4 tuny železa.

Za pozornost rozhodně stojí také kompletně vybavená funkční zóna. Je jako stvořená pro vzpírání a crossfit.

Skupinové lekce a další služby

Do Fit Parku si můžete skočit na individuální trénink, se kterým vám v případě potřeby pomůže osobní trenér. Anebo na skupinovou lekci, třeba právě na oblíbený heat Ostrava – unikátní 50 minutový program pro všechny zájemce bez rozdílu věku spočívá v chození na speciálním pásu. Instruktor vás bude pouze vést, nikoliv řídit.

Další možností jsou jóga Ostrava, power či burner spinning, body shape, kruhový trénink, cvičení na míčích a bosu, ale třeba i badminton Ostrava Vítkovice.

Nejen po vyčerpávajícím tréninku můžete využít saunu a solárium nebo si společně s přáteli posedět v u kafe v kavárně. To vše v příjemném prostředí profesionálních a velmi milých lidí. Koukněte na fitpark.cz a udělejte si vlastní názor.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.