Největší fitness centrum? Jmenuje se Fit Park a najdete ho v Ostravě

Největší fitness centrum? Jmenuje se Fit Park a najdete ho v Ostravě

Druhá polovina podzimu se nese v duchu ponuré atmosféry. Teploty prudce klesají a začíná se brzy stmívat. Pro některé lidí to znamená omezení pohybu a sportování. Pro jiné zase důvod k návštěvě fitness centra. Pokud jste z Ostravy či blízkého okolí, můžete se vydat do Fit Parku. Největší fitko v Česku nabízí přes 160 strojů na ploše 2 200 m². Neuvěřitelně pestrá paleta služeb uspokojí každého milovníka pohybu.

Fitko, ve kterém se nečeká

Mnohé potenciální zájemce odrazuje od návštěvy fitka obava z nekonečného čekání na stroje. A právě v tomto směru je fitness centrum Ostrava skvělou volbou. Ohromná a samozřejmě klimatizovaná plocha s více než dvěma sty stroji je zárukou, že většinu času strávíte cvičení a nikoliv čekáním. Pro milovníky kardia jsou připraveny špičkové běhací pásy, veslovací a schodové trenažéry a mnohé další kardio stroje, navrch s běžeckou dráhou pro trénink dynamiky. Ještě bohatší nabídku má Fitness Ostrava Vítkovice pro příznivce silového tréninku – jen v jednoručkách se zde nachází přes 4 tuny železa. Za pozornost rozhodně stojí také kompletně vybavená funkční zóna. Je jako stvořená pro vzpírání a crossfit.

Skupinové lekce a další služby

Do Fit Parku si můžete skočit na individuální trénink, se kterým vám v případě potřeby pomůže osobní trenér. Anebo na skupinovou lekci, třeba právě na oblíbený heat Ostrava – unikátní 50 minutový program pro všechny zájemce bez rozdílu věku spočívá v chození na speciálním pásu. Instruktor vás bude pouze vést, nikoliv řídit. Další možností jsou jóga Ostrava, power či burner spinning, body shape, kruhový trénink, cvičení na míčích a bosu, ale třeba i badminton Ostrava Vítkovice. Nejen po vyčerpávajícím tréninku můžete využít saunu a solárium nebo si společně s přáteli posedět v u kafe v kavárně. To vše v příjemném prostředí profesionálních a velmi milých lidí. Koukněte na fitpark.cz a udělejte si vlastní názor.

Publikováno: 22. 11. 2021

Kategorie: Sport

Autor: Adam