Udělejte si čas pro sebe. Dopřejte svému tělu znovuzrození!

Udělejte si čas pro sebe. Dopřejte svému tělu znovuzrození!

Stres v práci i doma, nevraživost ostatních, negativní emoce, spousta práce… Vaše každodenní rutina, kterou musíte chtě nechtě absolvovat? Dnešní doba je velmi rychlá, ale nikdy není tak lze, abyste si nemohli dopřát pořádnou porci vydatného odpočinku. Té se vám dostane v moderním českobudějovickém studiu MAPEKO, kde můžete docházet na manikůru, pedikůru a masáže. Proč byste se měli nechat hýčkat právě zde?

Péče o nehty

Nepodceňujte detaily. Jsou to právě ruce, které představují jakousi vizitku ženy a díky pravidelné péči budete na okolí působit lépe než doposud. Ruce jsou neustále vystavovány nepříznivým vlivům a jejich výživa je proto velmi důležití. Manikůra České Budějovice zahrnuje úpravu nehtů, odstranění nebo zatlačení kůžičky, lakování nehtů a masáž rukou. Pro ženy trpící lámavostí nehtů je ideálním řešením japonská manikůra s dlouhodobým účinkem (P-Shine). Pro unavené ruce a klouby zase estetické a léčivé účinky parafínu.

Péče o nohy

Nohy patří mezi nejzanedbávanější partie na lidském těle. Jen málokdo si dává pozor na vhodně zvolenou obuv a dodržuje pravidelnou péči. Pedikůra České Budějovice je vhodná pro ženy i muže a zahrnuje lázeň nohou, ošetření a úpravu nehtů, ošetření ztvrdlých částí pokožky, peeling a masáž nohou. Svěříte-li své nohy do odborné péče, pocítíte blahodárné účinky pedikůry na každém kroku.

Masáže

Nedílnou součástí služeb studia MAPEKO jsou masáže České Budějovice. Zájemci si mohou vybrat mezi havajskou masáží lávovými kameny, antistresovou masáží hlavy a obličeje, aromaterapií, klasickou a relaxační masáží. Chcete-li se o studiu MAPEKO a službách dozvědět další informace, pokračujte na www.mapeko.cz. Chcete-li získat slevu na první návštěvu, vyplňte formulář na webu. Svým známým uděláte radost přenosnou dárkovou poukázkou, kterou lze využít na libovolnou proceduru.