Jak zabavit psa doma? Interaktivní hračka pro psy Foobler Smart to umí!

Jak zabavit psa doma? Interaktivní hračka pro psy Foobler Smart to umí!

Pořídit si pejska znamená čelit novým výzvám. Třeba jak ho zabavit, když se mu zrovna nemůžete věnovat. Do práce chodit musíte, což však čtyřnohému kamarádovi vysvětlíte jen těžko. Bohužel spousta psů nese nepřítomnost páníčka nelibě a snaží se to dát najevo totální destrukcí domácnosti. Je to případ vašeho mazlíka? Pak byste měli zajistit, aby se doma nenudil. Perfektním nástrojem je interaktivní hračka pro psy Foobler. V čem je tak výjimečná?

Seznamte se s chytrým míčkem

Foobler vypadá jako plastový balónek, ale ve skutečnosti jde o geniální automatická dávkovač krmiva. Míček se hýbe docela sám, případně ho můžete ovládat vy prostřednictvím vašeho smartphonu. Míček psa zabaví po dobu 9 hodin tak, že postupně uvolňuje zásobníky s krmivem a sám se rozpohybuje. Jakmile pejsek zjistí, že z něj vypadávají granule, okamžitě se zapojí do hry. Pomalu dávkovaná strava má pro zvíře pozitivní přínos – nehltá a nepřejí se. Vašim jediným úkolem je míček naplnit a nastavit časové intervaly. V důsledku pejska zabavíte, a zároveň pro něj zajistíte zdravý stravovací režim. Foobler je velmi odolný. Vyrábí se z polyethylenu HDPE shell, což je plast o velmi vysoké hustotě. Snado se omývá a je zdravotně nezávadný. Interaktivní hračka pro psy zabaví i vás. Ovládání přes mobilní aplikaci je snadné, a navíc si ji můžete vizuálně nastavit jak se vám zlíbí. Jinými slovy jde o hračku nové generace. Míček Foobler Smart je k mání v několika odlišných variantách. Pokud se vám verze „Bluetooth“ jeví jako příliš drahá, případně pro ni nemáte využití, můžete sáhnout po levnějším míčku bez této funkce. Pro menší pejsky je určena verze Foobler Mini Smart.

Kde Foobler Smart koupíte?

Nyní již víte, jak zabavit psa doma. A kde interaktivní hračku Foobler seženete? Poohlédněte se po ní u specializovaného prodejce reedog.cz, kde najdete i spoustu dalších skvělých věcí.

Publikováno: 02. 02. 2018

Kategorie: Zvířata

Autor: Adam

Tagy: foobler smart | interaktivní hračka pro psa